توسعه محتوا : برندتان را با توسعه ی محتوا بسازید

برندتان را با توسعه ی محتوا بسازید:در یکی از تحقیقات انجام شده در سال گذشته ، یک پروژه ی بزرگ توسعه ی محتوا در هر سه ماه انجام شد. نتیجه ی حاصل از انجام این پروژه بدست آمدن بیش از ده هزار مطبوعات مختلف و بیش از ۱۰ میلیون بازدید کننده بود.  این عمل با شانس اتفاق نمی افتد. در ادامه با چگونگی انجام روند این پروژه آشنا می شوید.

شروع با پایان در ذهن

بیشتر تلاش ها برای توسعه ی محتوا ، قبل از شروعشان انجام می شوند ، زیرا توسعه های بزرگ محتوا پیش از ایجاد محتوا شروع می شوند. اگر اول محتوا را ایجاد کنید و بعد از آن به راه هایی برای ترویج آن فکر کنید ، در حال حرکت به سوی عقب هستید.

پوشش رسانه ای اتان در کجا می خواهید باشد؟

ابتدا با اهدافمان شروع می کنیم.

چه مطبوعاتی می خواهیم آن را پوشش بدهد؟
چه نوع داستانی ر برای انتشار دادن می پسندید؟

در واقع ، به جای تلاش برای بدست آوردن سازمان های خبری برای پوشش هر چیزی ، ما می خواهیم به بحث در مورد این موضوع که “ما محتوایی را تولید می کنیم که فکر می کنیم آن ها می خواهند پوشش بدهند” در نتیجه این عمل به راحتی در اولین قدم انجام می شود.
برای مثال ، ما متوجه شده ایم که بسیاری از خبرگاران علاقه دارند خبر های در مقیاس بزرگ ، داستان های شکستن ، به ویژه آن هایی را که شامل عناصر بصری هستند ، پوشش دهند. حتی برایشان بهتر است برند های بزرگ (گوگل و فیسبوک و …) را پوشش دهند.
ایده ی بزرگ ما!
ما به تقویم نگاه کردیم و مشاهده کریم که IPO فیسبوک یک ماه دور بود. بنابراین ایده ی بزرگ ما ، مقایسه و تحلیل جز به جز تبلیغات در فیسبوک و گوگل بود.

بنابراین کدام فاکتورها؟
کلید توسعه ی محتوا داشتن یک قلاب قوی است. به علت اینکه نشریات زیادی وجود دارند ، این مساله مهم است که قلاب های متفاوتی داشته باشید که در منافع مختلفتان تجدید نظر کند.

برای مثال یک اجتماع مالی مانند Wall Street علاقه مند است بداند که محصولات تبلیغاتی فیسبوک برای کسب و کار درآمد ایجاد می کند یا نه؟ انتشار یک تکنولوژی عمومی مانند مجله های شیمی ، گرچه ممکن است تمایل دارد که بداند چه کسانی بر روی تبلیغات فیسبوک کلیک می کنند.
من این را داشتن یک فاکتور “پس چه” در داستان مینامم. مانند “پس چه؟ ، چرا باید کسی مراقب این ها باشد؟” اغلب این پرسش ها زمانی به وجود می آیند که زاویه ای را پیدا می کنیم که تا به حال کسی به آن نگاه نکرده است. بنابراین محتوای شما جای آن را میگیرد. با بررسی جعبه در شرایط فوق ، ما پس از ایجاد محتوا تنها سه روز قبل از IPO داستانمان را نتشر می کنیم.

محتوایتان را توسعه دهید (بهتر از فکر کردن است.)

اجازه دهید کمی در مورد مباحث مختلف توسعه و توزیع استراتژی هایی که استفاده می کنیم بحث کنیم.

توییتر اهرم تبادل

گزارشگران به عضویت توییتر در می آیند زیرا به دنبال اخبار هستند. من به افراد خاصی که در این داستان بودند مسیج دادم ، مانند این پسر نگه بان که داستان را نوشت و بعد از چند دقیقه فقط برای من یک لینک فرستاد.

توسعه محتوا و تجارت الکترونیک در حوزه ی طراحی سایت

توسعه محتوا و طراحی سایت

طراحی سایت یه علم و تکنولوژی برای تبلیغات بزرگ در فضای اینترنت و گسترش کسب و کار است . دراصل هر شرکت یا سازمانی یا شخصی بخواهد وارد تجارت الکترونیک و کسب در آمد از اینترنت باشد باید در وحله اول یک وب سایت داشته باشد. خب داشتن سایت بسیار راحت است و  هزینه ی آنچنانی در اول کار به سیستم وارد نمی کند . اما بخش مهم در این جاست که  بعد از این که سایت رو دارید باید به چه صورت آن را پشتیبانی کنید. پسدر اینجا بحث مهم پشتیبانی سایت به میان می آید .

پشتیبانی سایت و مدیریت سایت یکی ازمهمترین دغده های کارفرمایان است . خب در اینجا می توانیم اشاره داشته باشیم که یکی از بهترین و مهمترین راه های پشتیبانی سایت استفاده از روش توسعه ی محتوا است . توسعه ی محتوا در زمینه ی کاری و ارائه آن در وب سایت بخش بزرگی از سیستم پشتیبانی سایت شما را فراهم می کند ، همچنین در برند سازی به شما بسیار کمک می کند . اگر کاربران سایت شما را به عنوان منبع کسب علم و اطلاعات بدانند شما موفق شدید برندتان را بزرگ کنید در غیر این صورت درصد بسیار کمی از افراد برای ورود به سایت برای بار دوم اقدام می کنند. پس هر روز باید مطالب جدید را در وب سایت ارئه نمایید که بتوانید کاربران خودتان را برای همیشه داشته باشید .

در زیر به آماری که در تجارت الکترونیک و توسعه محتوا در سال ۲۰۱۳ برداشته شده است دقت کنید .

ساخت برند