طراحی سایت گالری ، طراحی وب سایت گالری: بسياری از افرادي که داراي گالری تصاوير هستند شايد به اين فکر کرده باشند که بتوانند گالری تصاوير خود را از طريق اينترنت در دسترس عموم بگذارند تا مردم بتوانند عکس هايشان را ببينند. صاحبان اين گالري تصاوير بی شک دغدغه هاي بيشماري براي اينکار نيز داشته اند. اينکه شما بتوانيد گالری تان را در بهترين حالت ممکن به کاربران نشان دهيد مساله ای است که مشود با يک طراحی سايت گالری انجامش داد.

ما وقتي صحبت از گالری تصاوير مي کنيم لزوما روي صحبت مان با عکاسان نيست، چرا که گالری عکس می تواند شامل عکس هايی از يک بازيگر، خواننده، سفالگر و آثارش، مجسمه ساز و … باشد. فارغ از اينکه عکس مربوط به چه چيز و يا چه کسي است ما همواره براي نشان دادن يک گالري در به ابزارش نياز داريم. در خانه شايد آلبوم ، در جامعه نمايشگاه و در فضاي اينترنت گالری مجازی که مي توان در قالب يک سايت گالری آن را طراحي کرد. ما در مورد طراحی سايت گالری با شما سخن مي گوييم.

طراحي سايت گالري مناسب چه کساني است؟

ما وقتي صحبت از گالری تصاوير ميکنيم ذهنمان بي شک به حرفه عکاسی معطوف مي شود. بله عکاسان بيشتر از هر کسي به طراحی سايت گالری نياز دارند. عکاساني که صبح تا شب دوربين به دست هستند و تصاوير همه جا را شات مي کنند دوست دارند که تصاويرشان را به ديد عموم بگذارند. براي اين طيف طراحی سايت گالری بهترين پيشنهاد براي حضور در اينترنت است.

طراحی سايت گالری را به افراد زير پيشنهاد مي کنيم

  • طراحی سايت گالری براي عکاسان صنعتی ، عکاسان و يا هر عکاسی که مي خواهد تصاويرش ديده شود
  • طراحی سايت گالری برای کسانی که کار دکوراسيون انجام مي دهند.
  • طراحی سايت گالری مي تواند براي مدل ها و يا شرکت هاي مدلينگ مناسب باشد.
  • طراحی سايت گالری مي تواند به فروش بيشتر صنايع دستي کمک کند همانند سفالگری
  • طراحی سايت گالری مي تواند برای کسانی که زيورآلات و جواهر توليد می کنند مفيد باشد.

 

 طراحی سایت گالری

در طراحی سايت گالری چه نکاتی را بايد لحاظ کرد؟

در طراحی سايت گالری برخي نکات را بايستي رعايت کرد. در يک سايت گالری زيبايی قالب گرافيکی بايستی به صورت ويژه اي لحاظ شود هرچند از نکات ديگر طراحی سايت هم در اين مورد نبايد غافل شد. در زير عمده نکاتي که شما بايد در طراحی سايت گالری بدان توجه کنيد را آورده ايم.

طراحي زيباي گرافيک و سازگار با عکس ها و يا هنر

امکان درج عکس هاي زيبا و متن در قالب گرافيکی سايت

امکان امتيازدهی به عکس ها و يا درج نظر در عکس بوسيله دکمه هايی نظير می پسندم

امکان ايجاد دسته بندي برای تصاوير

ايجاد خبرنامه در سايت و مديريت افراد علاقمند

امکان نمايش عکس ها و بزرگنمايی تصاوير

امکان نمايشگاه اتوماتيک تصاوير

امکان به اشتراک گذاری تصاوير توسط کاربران

و ….

نکاتی که ما در بالا براي طراحي سايت گالری پيشنهاد داديم نکات پايه است که سايت شما را براي مخاطبان بهتر مي کند. شايد شما نظری متفاوت از اين داشته باشيد و يا شايد امکانات بيشتر از اين را براي سايت تان در نظر گرفته باشيد. ولی رعايت موارد بالا جزو استاندارهايی است که ما بر اساس مطالعه بدست آورده ايم و در طراحی سايت گالری بيشتر سايت ها استفاده شده است.

طراحی سايت گالری به شما اين فرصت را مي دهد که همواره يک نمايشگاه آنلاين دائمی و ۲۴ ساعته را براي تمام سال در اختيار داشته. به خاطر داشته باشيد که بيشتر و بهتر ديده شدن در تجارت باعث افزايش فروش و درآمد شما خواهد شد بنابراين اين صجبت ها را جدي بشماريد.

چگونه تعداد بازديدکنندگان از سايت گالری را بالا ببريم؟

هدف از طراحی سايت گالری بيشتر ديده شدن شما مي باشد. بنابراين پس از طراحی سايت شما نياز داريد که دست به اقداماتی بزنيد که ميزان بازديد کاربران از سايت شما را بالا ببرد. پيشنهادی که مي توان به شما داد بهينه سازی سايت براي موتورهای جستجو مي باشد. بهينه سازی سايت برای موتورهای جستجو در بين کاربران با اصطلاح سئو و يا سئو سايت شناخته مي شود. اگر شما جزو آن دسته از کاربران هستيد که اطلاعي از سئو سايت نداريد مي توانيد مقالات ما در سايت را بخوانيد.

سئو سايت گالری مي تواند به شما کمک کند تا بر اساس نياز و جستجوي کاربران، گوگل شما را به آنها پيشنهاد دهد. به عنوان مثال کاربران وقتي نياز به عکاسی صنعتی دارند اين کلمه را جستجو مي کنند. اين مهم است که پس از طراحی سايت گالری شما بتوانيد براي سايت تان بازديد بيشتری را جذب کنيد. با کمک سئو می توانيد به اين هدف تان برسيد.

طراحی سايت گالری به صورت ريسپانسيو

حتما، حتما و حتما طراحي سايت گالری به صورت ريسپانسيو باشد. طراحی سايت ريسپانسيو براي گالری بدين دليل است که افراد براي ديدن عکس ها در اينترنت اکثرا با گوشی تلفن وارد مي شود چرا که برايشان راحت تر است. اين دليل روانشناسي دارد و بررسی آمارها نشان مي دهد که مردم براي ديدن تصاوير اينترنتی از گوشی استفاده مي کنند. طراحی سايت ريسپانسيو همانگونه که قبلا گفته ايم امکان نمايش سايت بر روی گوشی های هوشمند را بر اساس سايز صفحه نمايش هر گوشی فراهم می آورد.