پشتیبانی سئو سایت : اولین راه برای وارد شدن در دنیای بزرگ تجارت الکترونیک داشتن اطلاعات کافی در رابطه با رقابت در آن است . و بر اساس آن باید اهداف بلند مدت تعیین شوند . اما کار به اینجا ختم نمی شود برای اینکه تعداد زیادی از افراد شما را بشناسند نیاز مند ابزاری هستید که از طریق آن بتوانید .خود را معرفی کنید . طراحی سایت اعتبار و ابزار شما برای ورود به دنیای تجارت الکترونیک می باشد. بنابراین بعد از ایده پردازی باید به دنبال پیاده سازی این ایده در فضای مجازی باشید و آن داشتن وب سایت است .
طراحی وب سایت وب نوش یکی از برندهای برتر طراحی سایت در عرصه فناوری اطلاعات ماست که با تماس با مشاوره طراحی سایت می توانید اطلاعات زیادی در رابطه با طراحی سایت کسب کنید :

۰۲۱-۶۶۵۱۵۰۸۸

اما طراحی و ساخت وب سایت کافی است ؟

شما با طراحی سایت کسب اعتبار  برای ورود به دنیای تجارت الکترونیک را انجام داده اید و قدم اول را برداشته اید . اما دنیای اینترنت دنیای رقابت است و برای اینکه شما بتوانید در این رقابت پیروز شوید باید در نتایج جستجو دیده شوید . ابزار دومی که در این مرحله لازم دارید سئو سایت ، بهینه سازی سایت و توسعه وب سایت است.
کاربران سایت شما را نمی بینند ولی دنبال کلماتی هستند در اینترنت که مرتبط با کسب و کار شماست . بنابر این بهترین کلمات را برای جستجو انتخاب می کنید و آنها را به عنوان کلمات کلیدی وب سایت خود در نظر می گیرید . و سیستم وب سایت را بر اساس تمام کلمات کلیدی خود پیاده می کنید . علم سئو این را برای شما کاملا تشریح کرده است . به چه صورت وب سایت خود را در کلمات کلیدی انتخاب شده به بالاترین رتبه جستجو در گوگل برسانید .

با انجام سئو روی وب سایت . سایت شما به بهترین رتبه در نتایج جستجو می رسد و کاربران زیادی از وب سایت شما بازدید می کنند . و در نهایت این کاربران اینترنت همان مشتریان شما خواهند شد .
برای افزایش رتبه سایت در گوگل باید صبر داشته باشید و زمان زیادی لازم است . کار کنید ، کار کنید و کار کنید تا بهترین نتیجه رو کسب نمایید . برخی از صاحبان مشاغل تجارت الکترونیک می خواهند در بازه زمانی محدود به نتیجه ای بهتر در نتایج دست پیدا کنند برای این کار می توانید با مشاوره سئو سایت وب نوش تماس حاصل نمایید :

 

پشتیبانی سئو

آیا سئو سایت و بهبود رتبه سایت آخرین مرحله کسب در آمد از اینترت است ؟

قاطعانه خواهم گفت : نه

 1. مرحله اول طراحی سایت
 2. مرحله دوم سئو و بهینه سازی سایت
 3. مرحله سوم پشتیبانی سایت است که خود شامل :
 4. پشتیبانی وب سایت (پشتیبانی فنی سایت)
 5. پشتیبانی سئو سایت

در اینجا فقط به پشتیبانی سئو سایت می پردازیم :

پشتیبانی سئو سایت و افزایش رتبه سایت در گوگل

توجه داشته باشید *

گفتیم که دنیای تجارت الکترونیک دنیای رقابت است و همه می خواهند در بهترین رتبه نتایج گوگل قرار بگیرند . بنابر این نباید گفت که بعد از طراحی سایت و سئو دیگر کار برای ما تما شده است . بلکه باید گفت که رقابت تازه شروع شده است . رقیبای شما هر لحظه می خواهند از کم کاری شما استفاده نمایند بنابراین . ما تازه آماده رقابت شده ایم . و آن پشتیبانی سئو است .

 

پشتیبانی سئو

 

پشتیبانی سئو به چه صورت انجام می شود ؟

پشتیبانی سئو بدین صورت است که وب سایت باید هر روز آپدیت شود چه از نظر فنی و چه از نظر محتوایی

نگهداری سایت کار ساده ای نیست پس باید در بروز رسانی آن دقت کامل را داشته باشیم . فردی را که به عنوان پشتیبان وب سایت خود استخدام کرده اید باید اطلاعات کافی در رابطه با موارد زیر داشته باشد :

 1. طریقه تولید محتوا بر اساس اصول سئو و بهینه سازی وب سایتآشنایی به مدیریت محتوا
 2. آشنایی مختصر به زبان برنامه نویسی و cms های رایگان .
 3. آشنایی به HTML و CSS
 4. از همه مهمتر آشنایی به سئو و بهینه سازی
 5. داشتن اطلاعات کافی در رابطه با SEO-OFFPAGE
 6. داشتن اطلاعات کافی در لینک دهی داخلی

شما در پشتیبانی سئو باید سعی کنید کلمات کلیدی که در رتبه های بالای جستجو قرار دارند را در جایگاه خودشان حفظ کنید و در مرحله دوم هم باید در بهبود جایگاه وب سایت در گوگل تلاش کنید . و هم کلمات کلیدی دیگری را به نتایج جستجو اضافه کنید . این کلیت کار در پشتیبانی سئو است .
برای مشاوره پشتیبانی سئو و بهیود جایگاه سایت در گوگل می توانید با ما در ارتباط باشید . ما کمک بزرگی در مشاوره سئو سایت برای شما خواهیم بود .

 

طراحی سایت وب نوش ۲۴ ساعته مشاوره شما خواهد بود . نمی گذاریم تنها بمانید .