طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای : طراحی سایت وب نوش راهکارهایی برای طراحی سایت فروشگاهی شما پیاده می کند که هم از نظر سئو و بهینه سازی سایت و هم از نظر گرافیک سایت و سرعت لود سریع دارای برتری مناسب باشد . طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای را از ما بخواهید . وب نوش تخصص بالایی در طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس ، طراحی سایت فروشگاهی با جوملا و سایر فروشگاه سازها را دارد. برای مشاوره طراحی سایت با ما تماس بگیرید :

۰۲۱-۶۶۵۱۵۰۸۸

در این اینجا بهترین فروشگاه سازها که به صورت رایگان برای استفاده طراحان وب سایت ارائه شده است را بررسی می کنم . تمامی این فروشگاه سازها با استفاده از دانش php قابل تغییر می باشد و به راحتی می توانید کدهای دلخواه خود را در آنها قرار دهید تا بدین صورت یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای را طراحی کنید تمامی فروشگاه سازها به دلیل اینکه رقابت بالایی با هم دارند همیشه خود را با استانداردهای روز دنیا بروز رسانی می کنند و نسخه های جدید خود را ارائه می کنند لذا از نظر سئو و بهینه سازی سایت نیز دارای امکانات زیادی هستند . با وب نوش همراه باشید

 

فروشگاه ساز مجینتو | Magento

فروشگاه ساز مجینتو یکی از محبوبترین فروشگاه ساز در کشورمون هست و وب سایت های فروشگاهی زیادی با مجینتو طراحی شده است . به دلیل استفاده زیاد این فروشگاه ساز همه روزه به تعداد قالب های ساخته شده برای آن افزوده می شود و دارای قالب های بسیار جذاب می باشد که می توان به  راحتی خرید و یک فروشگاه ساز اینترنتی جذاب طراحی کرد . پشتیبانی و طراحی افزونه برای این فروشگاه ساز حرفه ای فراوان در وب سایت اصلی آن وجود دارد . مجینتو دارای هسته ای قدرتمند است و به راحتی می توانید با استقاده از آن یک سیستم فروشگاهی کامل با امکانات عالی طراحی کرد.

 

طراحی سایت فروشگاهی با مجینتو

 

فروشگاه پرستاشاپ |PrestaShop

یکی دیگر از فروشگاه سازهای حرفه ای  فروشگاه ساز پرستاشاپ است که این فروشگاه ساز هم دارای محبوبیت خوبی است و وب سایت های فروشگاهی زیادی با پرستاشاپ طراحی شده است. این نوع از فروشگاه ساز نیز دارای قالب های فراوانی است و همچنسن دارای سیستم مدیریت محتوای قدرتمندی است  و می توانید به راحتی با استفاده از آن وب سایت های فروشگاهی در طرح های خوب طراحی کنید.

 

 

 

فروشگاه ساز اپن کارت | OpenCart

فروشگاه ساز اپن کارت قدیمی ترین سیستم مدیریت محتوای فروشگاهی است که دارای امکانات فراوانی می باشد.  این فروشگاه نسخه ای کاملا فارسی دارد و در ایران هم دارای پشتیبان های قوی می باشد همچنین قالب های فراوانی برای آن طراحی شده است که به راحتی در دسترس شما قرار می گیرد . هسته این فروشگاه طوری طراحی شده است که قابلیت راه اندازی یک فروشگاه کامل را دارد .

 

طراحی سایت فروشگاهی با اپن کارت

 

فروشگاه ساز های جوملا

سیستم مدیریت محتوای جوملا یکی از سیستم های مدیریت محبوب در جهان است که دارای امنیت بالایی است و تقریبا می توان گفت هر سایتی را با این سیستم می توان طراحی کرد . جوملا سیستم مدیریت محتوایی است که ماژول محور است و به همین دلیل افزونه های زیادی برای استفاده در آن طراحی سایت شده است . در این هم تعداد پشتیبان زیادی دارد و تقریبا تمام طراحان ایرانی با این سیستم مدیرت محتوا آشنایی کامل دارند . برای این سیستم مدیریت محتوا چهار فروشگاه ساز قدرتمند طراحی شده ات که در زیر به آنها اشاره می کنم:

 

طراحی سایت فروشگاهی با جوملا

 

۱-    هیکاشاپ | Hikashop
۲-    جومشاپینگ | JoomShopping
۳-    ویرچومارت | VirtueMart
۴-    جی تو استور|J2store

هر یک از فروشگاه سازها امکانات خاص خود را دارند و برای هر یک از آنها افزونه ها و پلاگین های خاصی طراحی شده است . تا با استفاده از آنها امکانات فروشگاه ساز قدرتمند تر شود . با استفاده از این فروشگاه سازها می توانید در جوملا وب سایت های فروشگاهی قدرتمندی بسازید.

فروشگاه سازهای وردپرس

سیستم مدیریت محتوای بسیار محبوب وردپرس که در سراسر دنیا دوست داران زیادی دارد و آن هم به دلیل سرعت و رابط کاربری عالی آن است . دارای دو سیستم فروشگاه ساز خوب است که برای طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس که از آنها استفاده میکنیم، در زیر به آنها اشاره می کنیم .

 

طراحس سایت فروشگاهی با وردپرس

 

۱-    ووکامرس | WooCommerce
۲-    وی پی ایکامرس | Wp eCommerce

هر دوی این فروشگاه سازهای وردپرس دارای محبوبیت بالای هستند و برای هر کدام از آنها افزونه های زیادی طراحی شده است . که دارای امکانات زیادی هستند . از این رو به دلیل محبوبیت وردپرس قالب های فروشگاهی زیادی برای آن با این فروشگاه سازها طراحی و برای استفاده در وب سایت ها به فروش گذاشته شده است . هر دوی این فروشگاه سازها کد باز هستند و شما به راختی می توانید تغییرات لازم را روی آنها انجام دهید.

فروشگاه ساز سیستم مدیریت محتوای دروپال

دروپال نیز بعد از جوملا و وردپرس یکی از محبوبترین سیستم های مدیریت محتوای رایگان می باشد که ماژول محور است و برای این سیستم مدیریت محتوا نیز پلاگین های خاصی طراحی شده است تا قدرت آن را زیاد کند یکی از این پلاگین های فروشگاه ساز Drupal Commerce است که برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی در دروپال استفاده می شود. همانند سایر سیستم های مدیریت محتوای ذکرشده در بالا این سیستم نیز دارای قالب های فراوان آماده است که می توان از آنها به راحتی استفاده کرد. این سیتم مدیرت محتوا نیز دارای طیف بزرگی از کاربران در ایران می باشد و پشتیبانی مناسبی از آن می شود.

 

طراحی سایت فروشگاهی با دروپال

 

در پایان می توان این را گفت که با تمام این فروشگاه سازها می توانید اقدام به طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای کنید . امام بزرگترین چالش اینها در اتصال به درگاه پرداخت اینترنتی در ایران است که نیاز مند تخصص برنامه نویسی بالایی است. برای مشاوره طراحی سایت فروگاهی می توانید با ما تماس بگیرید تنا بهترین راه حل ها را برای شما ارائه کنیم .

وب نوش همشه کنار شماست و از ایده ای شما حمایت می کند تا بهترین فروشگاه را طراحی کنید.

۰۲۱-۶۶۵۱۵۰۸۸

منبع: سئو سایت و پشتیبانی سایت فروشگاهی وب نوش