سئو چیست ؟

روشهایی که برای بالا بردن بازدید وب سایت استفاده می کنیم را در اصل سئو سایت می گویند . برای سئو سایت فاکتورهای زیادی وجود دارد . و توضیح همه آنها در این مقاله مقدور نمی باشد. وو تنها به برخی از آنها اشاره می کنیم .

۱-    on-pageseo : سئو داخلی سایت که خود شامل فاکتورهایی از جمله ، بهینه سازی محتوا ، بهینه سازی آدرسهای سایت ، بهینه سازی توضیحات متا ، لینک سازی داخلی سایت  و …
۲-    off-pageseo : سئو خارجی سایت نیز خود  شامل فاکتورهای از جمله ، وب برندینگ شبکه های اجتماعی ، لینک سازی خارجی وب سایت  و …

ما تمام این روشها رو  با یک استراتژی مناسب به کار میگیریم تا بتوانیم بازدید وب سایت خود را بالا ببریم . که در اصل سئو سایت می گویند.

اما وقتی دنبال سئو کردن وب سات خودهستیم بارها شعارهایی مثل : سئو تضمینی سایت ، کسب رتبه اول در جستجوی گوگل  به صورت تضمینی ، سئو به شرط تضمین در رتبه اول گوگل ، سئو سایت ارزان و …. شنیده ایم . در این مقاله قشد دارم در مورد سئو تضمینی سایت و قرار گرفتن در جایگاه مناسب برای همیشه توضیحاتی را ارائه کنم .

بسیاری از صاحبان سایت ها وقتی که قصد دارند وب سایت خود را سئو و بهینه کنند . با ما تماس می گیرند و درخواست  سئو تضمینی سایت خود را دارند . ولی بر اساس تجربه ای که مشاورین سئو سایت وب نوش در زمینه سئو سایت دارند . دراین باره توضیخاتی رد و بدل می شود تا هم کارفرما راضی باشد و هم مجری کار .

توجه داشته باشید سئو سایت یک پروسه بسیار زمان بر است و دارای دردسرهای زیادی نیز می باشد . خیلی از افرادی که برای سئو سایت تماس میگیرند خواستار این هستند که سایت هرچه سریعتر در رتبه های بالای جستجو قرار بگیرد . حتی گاها می بینید که برخی از این سایت ها اصلا محتوا ندارند . یا مختوای بسیار کمی دارند . و یا محتوا دارند ولی از سایر سایت ها عیننا کپی شده اند .و مسائل دیگری از این قبیل .

سئو تضمینی ، سئو سایت وب نوش

سئو سایت وب نوش از متدها و فاکتورهای روز دنیا برای سئو سایت استفاده می کند . و همیشه بر این اساس بروز می باشد . وب نوش تنها وب سایت هایی را به صورت تضمینی سئو می کند که پشتوانه محتوای خوبی داشته باشند . قدرت سئو امروزه روی سئو مختوا است . گوگل به محتوای سایت بیشتر از خودش اهمیت می دهد . و این را به خوبی شناسایی می کند که آیا محتوا توسعه یافته است یا  تولید خود وب سایت است و یا اینکه از جایی کپی  شده و حتی بازنویسی یک متن را نیز امروزه می تواند تشخیص دهد ( این در صورتی است که مقاله ، مقاله ای معتبر باشد و بارها جستجو شده باشد ) .
وب نوش از روشهای فیک برای سئو سایت استفاده نمی کند . یک روش فیک همان بک لینک گیری در تعداد بسیار زیاد است که هنوز گوگل این باگ خود را برطرف نکرده است . چرا که گاها دیده این وب سایتی که هنوز یک ماهی از باز شدنش نگذشته که با استفاده از این روش در رتبه های بالای جستجو قرار داده شده است . تصویر زیر را می توانید ببینید :

 

سئو تضمینی

 

اما خوشبحتانه گوگل بعد از امتیازی که به این نوع از سایت ها می دهد زودتر متوجه اشتباه خود می شود و تغییر عقیده می دهد که به ضرر سایت می باشد و امکان دارد حتی پنالتی نیز بشود .

توجه داشته باشید وب سایتی را که روزانه  بروز رسانی نمی شود و اینکه با روال مناسب محتوا گذاری نمی شود . به هیچ وضع نمی توان سئو تضمینی روی آن انجام داد . چرا که همه خواهان این هستند که در بالاترین رتبه از نتایج قرار بگیرند و لذا نمی توان گفت که سایت اگر بروز رسانی نشود همیشه در رتبه خود باقی خواهد ماند.

اما طراحی سایت وب نوش راهکارهای زیادی را برای نگهداری وب سایت در رتبه ی خود برای کارفرماها پیشنهاد می کند و آن پشتیبانی سایت و پشتیبانی سئو توسط خود وب نوش است . ما نیروهای حرفه ای را در این مورد آموزش داده ایم تا بتوانیم در این رقابت شدید حامی سایت شما باشیم . بنابر این سئو تضمینی وب نوش بدین شکل می باشد .
روش دیگر نیز استفاده از کلاس های آموزشی سئو سایت وب نوش است که به صورت خصوصی برگذار می شود . در این کلاس ها شما به راحتی می توانید طریقه حفظ رتبه سایت خود و همچنین ارتقاء رتبه آن را بیاموزید و خودتان مدیر وب سایت خود باشید . این راه کار پیشنهاد اول وب نوش برای انجام سئو تضمینی برای صاحبان سایت و مدیران وب سایت است (در بخش مدیرت سایت در رابطه با شرایط مدیر وب سایت توضیحات کاملی اراوه شده است ).

توجه داشته باشید سئو به این معنی نیست که شما به رتبه اول گوگل برسید . معنی سئو کسب ترافیک برای سایت از طریق جستجوی گوگل است . و این کار باید آرام و پیوسته انجام شود تا هر موقع به جایگاهی برتر رسیدیم در آنجا بمانیم و استیبل شویم .

در نهایت می توانیم در رابطه با سئو تضمینی سایت چنین بگیم :

تضمینی برای سئو نمی توان ارائه نمود مگر خود مدیر سایت سئو کار خوبی باشد و سایت همیشه بروز رسانی شود ، بروز رسانی سایت نیز بدین صورت است مطالب سایت بر اساس اصول سئو پست گذاری شوند روال تصویر زیر :

سئو تضمینی
سئوی تضمینی وب نوش هم بدین صورت است که ما در مرحله اول بعد از بررسی کلمات کلیدی تضمین می کنیم که در رتبه ی خود باقی خواهد ماند . البته سئو سایت وب نوش این را تضمین می کند که در بین رتبه یک تا ده قرار بگیرید . و برای مدتها در صفحه اول گوگل باشید. و در صورت سپردن  مدیریت وب سایت به وب نوش این را تضمین می کنیم که هم رتبه حفظ خواهد شد و هم اینکه ارتقاء رتبه نیز خواهید داشت .

سئو کلمات  سخت را از وب نوش بخواهید .

طراحی سایت وب نوش