طراحی گرافیک سایت | گرافیک سایت :  از قابلیت های برتر وب نوش می توان به طراحی گرافیک و ساختار وب سایت اشاره کرد . ما سلیقه ایرانی و هنر ایرانی را در وب سایت ها پیاده کرده ایم و هر نوع گرافیک برتری که می خواهید را برای شما طراحی می کنیم . برای کسب راهنمایی بیشتر در رابطه با گرافیک سایت و چگونگی طراحی گرافیک سایت می توانید با مشاوره طراحی سایت وب نوش تماس بگیرید :

 

طراحی گرافیک سایت

تاثیر گرافیک در جذب کاربر برای وب سایت (UI)

یکی از فاکتورهای مهم در طراحی سایت UI گرافیک وب سایت است . هماهنگی رنگ های وب سایت ، برتری هارمونی رنگ و همچنین تاثیر روانشناختی آن بر روی کاربر بسیار اهمیت دارد.
وب سایت ها موضوعات مختلفی دارند از جمله ، طراحی سایت علمی ، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت فروشگاهی و .. که باز هر یک از این موارد دارای موضعات متفاوتی هستند برای هر موضوع خاص از رنگ بندی خاصی باید استفاده کنیم . بطور مثال نمی توانیم برای طراحی سایت صنعتی از رنگ های شاد استفاده کنیم یا برای طراحی سایت گل فروش نمی توانیم از رنگ های تیره استفاده کنیم . لذا باید در رنگ بندی وب سایت باید دقت کافی داشته باشیم و از هارمونی و ترکیب رنگ بندی برتر استفاده کنیم.
توجه داشته باشید کاربر به محض ورود به وب سایت شمای کلی وب سایت را نگاه می کند و بر اساس موضوع سایت در عرض زیر ۵ ثانیه تصمیم میگرید که در سایت بموند یا خارج شود ما باید برای گرافیک سایت و نگه داشتن کاربر در وب سایت در این ۵ ثانیه برنامه داشته باشیم . نباید حتی یک کار بر را از دست داد. لذا باید در طراحی گرافیک سایت دقت لازم را داشته باشیم تا همیشه کاربران خودمان را حفظ کنیم و آنها را ترغیب کنیم دباره به وب سایت ما برای کسب اطلاعات مورد نیاز خود برگردد.

تاثیر گرافیک سایت بر سئو سایت

ابتدا باید بدانیم سئو سایت به چه مفهومی است و چه فاکتورهایی دارد :

سئو : سئو راهکار افزایش رتبه وب سایت در نتایج جستجوی گوگل می باشد که بازدید وب سایت را افزایش می دهد که با تبدیل این بازدید ها به مشتری شما می توانید کسب در آمد کنید. یکی از راه های جذب مشتری همان زور که در بالا نیز بدان اشاره کردیم طراحی گرافیک سایت با بهترین هارمونی رنگ می باشد. لذا با ماندگار مشتری در وب سایت سئو سایت و قدرت وب سایت شما بیشتر خواهد شد . پس می توان گرافیک و طراحی گرافیک سایت را تاثیر گذار در سئو وب سایت دانست و حتی رابطه مستقیم بین آنها در نظر گرفت .

رابطه ساختار سایت و گرافیک سایت | طراحی گرافیک سایت

ساختار سایت تعیین کننده استفاده از رنگ بندی ، فونت ، چیدمان عناصر وب سایت و استفاده از هارمونی رنگ می باشد. لذا یک گرافیک کار خوب در طراحی گرافیک وب سایت می تواند این رابطه را درک کند از این رو بهترین گرافیک برای سایت را پیاده کند . در برخی از موارد ساختار سایت به گونه ای است که باید چندین نوع فونت ، چندین نوع رنگ را به کار بگیریم تا بتوانیم یک گرافیک سایت خوب داشته باشیم . لذا رابطه مستقیم ساختار وب سایت با طراحی گرافیک سایت را در نظر بگیرید.

طراحی گرافیک سایت و طراحی سایت ریسپانسیو

یک طراح خوب گرافیک باید بتواند تشخص دهد که در ریسپانسیو سایت گرافیک باید بر اساس نوع موضوع تغییر کند . شاید بهتر این باشد که در حالت ریسپانسیو گرافیک سایت به صورت فلت تبدیل شود. در زیر گرافیک فلت برای طراحی گرافیک سایت را نیز شرح می دهم .

توجه داشته باشید که به دلیل اندازه کوچک صفحه نمایش گوشی ها بهتر است از طراحی عکسهای شلوغ در این حالت جدا بپرهیزیم که کاربران را اذیت نکند . بیشتر کاربران اینترنت که از گوشی های موبایل به وب سایت وارد می شوند بیشتر دوست دارند اطلاعات را سریعتر ببینید لذا بهتر است در این حالت از گرافیک فلت استفاده شود .

طراحی سایت فلت و گرافیک سایت

یکی از جدیدترین متدهای طراحی سایت در سال های اخیر طراحی سایت های گرافیکی به حالت فلت می باشد که از آیکون های ویژ ی طراحی شده اند . طراحی فلت دید وب سایت را برای کاربران بسیار دلچسب می کند . همچنین روان بودن وب سایت را نیز تضمین می کند . سرعت وب سایت های فلت بسیار بالاتر از وب سایت هایی است که از تصاویر گرافیک خوب برای سایت استفاده شده است .  همچنین طراحی سایت فلت در حالت ریسپانسیو بسیار جذاب دیده می شود و کاربر پسندی بالای دارد . و نیز تاثیر خوبی برای سئو سایت نیز خواهد گذاشت .

در نهایت برای گرافیک سایت می توان گفت

استفاده از تصاویر بهینه در گرافیک سایت می تواند بهترین تاثیر بر دید کاربر از سایت داشته باش همچنین برای سئو و بهینه سازی وب سایت نیز موثر می باشد. اهمیت طراحی گرافیک وب سایت در حدی است که همیشه در وب سایت های مهم برای طراحی سایت مقالات متعددی را برای بروز رسانی گرافیک سایت می نویسند و نیز موتورهای جستجو نیز همیشه به گرافیک وب سایت توجه ویژه دارند . پس در انتخاب گرافیک و رنگ بندی وب سایت توجه زیادی باید داشته باشید که کاربر عاشق گرافیک وب سایت شما شود .
برای کسب اطلاعات در رابطه با طراحی گرافیک وب سایت می توانید با مشاوره طراحی سایت وب نوش در ارتباط باشید تا بهترین راهنمایی ها را برای شما در این زمینه ارائه نماید .

 

طراحی سایت وب نوش حامی اصلی ایده های بزرگ شماست و شما را برای رسیدن به ایده هایتان راهنمایی می کند . نگران گرافیک وب سایت خود نباشید بهترین گرافیک را برای شما پیاده خواهیم کرد.