طراحی وب سایت با اصول سئو : شاید بارها برای شما پیش آمده است که از خود بپرسید چرا برخی از وب سایت ها در صفحه اول نتایج دیده می شوند و نیز برخی هم در نتایج خیلی دور هستند و برخی نیز کلا نیستند. در اینجا  باید به ذهن برسد که معیار موتورهای جستجو برای رتبه بندی وب سایت ها در نتایج جستجو چه چیزی می تواند باشد ؟ یا چگونه یک سایت می تواند در نتایج صفحه اول جستجو قرار بگیرد ؟

برای پاسخ به این سوالات و بیشتر سوالات دیگر می توانید با ما همراه باشید تا شما را با سئو سایت و اینکه طراحی سایت بر اساس اصول سئو به چه صورتی می باشد آشنا کنیم .

تیم سئو و طراحی سایت وب نوش حامی ایده های برتر شما در کسب و کار اینترنتی می باشد

 

طراحی سایت با اصول سئو

 

تعریف سئو سایت

سئو راهکاری است برای بالا بردن رتبه .وب سایت در نتایج جستجو گوگل یا هر موتور جستجوی دیگر .

تعریف پشتیبانی وب سایت

بروز رسانی ، نگهداری سایت ، تضمین امنیت وب سایت ، پشتیبانی فنی  تمام این لغات در اصل مفهوم پشتیبانی وب سایت را می رسانند .

تیم سئو و طراحی وب سایت وب نوش با بررسی تمام تغییرات الگوریتم های جستجو به صورت روزانه و بروز رسانی اطلاعات خود توانسته بهترین راه ها برای بالا بردن رتبه وب سایت در نتایج جستجو را به ارمغان بیاورد . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با تیم طراحی سایت وب نوش تماس بگیرد .

رعایت اصول سئو در طراحی سایت

شاید بارها به این فکر کردید که خب ما وب سایت را امروز طراحی کرده ایم  چرا مشتری نداریم ؟ چرا وب سایت ما در نتایج دیده نمی شود ؟ چرا سرعت لود وب سایت ما ایین است ؟ و بسیار سوالات دیگر .

نمی خواهم به صورت کلی وارد بحث سئو و بهینه سازی وب سایت شوم فقط در صورت لزوم نکاتی را اشاره می کنم . شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر وارد لینک سئو شوید و یا می توانید به صورت مستقیم با وب نوش تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان سئو بهره مند شوید.

ما می توانیم بدین صورت توصیف کنیم که رعایت اصول سئو در طراحی سایت (طراحی سایت بر اساس اصول سئو) می تواند شما را در نتایج جستجو نمایان کند و با بروز رسانی و پشتیبانی وب سایت می توانید سایت خود را هر روز به رتبه های بالای نتایج جستجو برسانید .

برخی از اصول سئو که باید در طراحی سایت رعایت شوند

سئو و بهینه سازی وب سایت فاکتورهای زیادی دارد که به بیش از ۲۰۰ مورد می رسد که برخی از این ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشند و باید در موقع طراحی سایت این موارد را رعایت کرد . از این رو فرایند سئو را به دو بخش سئو داخلی (on-pageseo) و سئو خارجی (off-pageseo)  تقسیم می شود .  که سئو داخلی دارای برخی از فاکتورها می باشد که باید در موقع طراحی سایت بدان ها توجه شود . با ما همراه باشید .

فاکتورهای مهم سئو در طراحی سایت

۱-    مهمترین فاکتور در طراحی وب سایت طراحی ui (طراحی گرافیک سایت ) می باشد . یک برنامه نویس یا ظراح وب سایت باید تمام استانداردهای روز دنیا را برای طراحی وب سایت UI را باید درک کرده باشد .

۲-    طراحی سایت UX (چیدمان و طراحی ساختار وب سایت) چیدمان عناصر وب سایت برای کاربران از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

۳-    طراحی ریسپانسیو و سازگاری با موبایل و تبلت به صورت کامل مهمترین فاکتور و بروز ترین قاکتور سئو ریسپانسیو بودن وب سایت می باشد.

۴-    رعایت لینک سازی داخلی و استاندارد بودن لینک های سایت . که اهمیت بالایی در سئو و بهیته سازی دارد ، با بهینه بودن لینک ها و URL های وب سایت شما نگرانی جدی خود را برطرف کرده اید.

۵-    رعایت توضیحات متا وب سایت در طراحی سایت

۶-    استفاده از کلمات کلیدی تجاری و برتر در زمینه و موضوع سایت در موقع طراحی سایت .

۷-    بهینه سازی کدهای css و جاو اسکریپت ، php وhtml وب سایت

۸-    استفاده از سرور و هاست قدرتمند برای وب سایت

۹-    استفاده از html5 و css3 برای نمایش وب سایت که مهمترین فاکتور در وب نویسی و سئو سایت می باشد.

۱۰-    بهینه سازی تصاویر وب سایت به ویژه در صفحه اول وب سایت .

۱۱-    استفاده از اسکیما ها (میکرو دیتا در طراحی سایت)  این مورد خیلی می تواند در معرفی مطالب وب سایت شما به کراول های موتورهای جستجو کمک کند لذا از این مورد غافل نباشید.

۱۲-    توجه داشته باشید تمام لینک های خروجی از وب سایت به ویژه وقتی از افزونه ها استفاده می کنید وجود نداشته باشد. یا به وب سایت های معتبر لینک خورده باشد (بهتر است در ابتدای کار تعدا لینک های خروجی خود را کم کنید)

۱۳-    ناوبری وب سایت باید بهینه شده باشد و کاملا کاربر پسند باشد تا هر کاربری با ورود اول به وب سایت برای بارهای متوالی نیز دوست داشته باشد تا از وب سایت دیدن کند.

۱۴-    خیلی از موارد ریز دیگر که یک طراح باید در طراحی سایت با اصول سئو رعایت کند که  ذکر آنها در این جا زیاد اهمیت ندارد.

تیم طراحی سایت وب نوش و طراحی سایت بر اساس اصول سئو

تیم قدرتمند وب نوش متشکل از بهترین گرافیست برای طراحی گرافیک وب سایت ، متشکل از تیم پشتیبانی سایت با تجربه چندین ساله ، متشکل از تیم حرفه ای سئو و بهینه سازی وب سایت که قوت پایه و اساسی وب نوش می باشد . است . از این رو تمام مراحل افزایش رتبه سایت را می توانید از ما بخواهید .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوره طراحی سایت ، مشاوره سئو سایت ما تماس بگیرید.

وب نوش برای ارتقاء وب سایت شما در نتایج جستجو گوگل همیش در کنار شما خواهد بود .