طراحی سایت پزشکی  ، طراحی وب سایت پزشکی : تقریبا می توان گفت امروزه هر کسب و کاری برای معرفی بهتر خود در فضای مجازی علاوه بر استفاده از شبکه های اجتماعی از طراحی سایت استفاده می کنند . داشتن وب سایت برای هر کسب و کاری برای تبلیغات و معرفی در اینترنت لازم و ضروری می باشد . شاید این کسب و کار برای یک شرکت ، سازمان و یا شخص باشد .

یکی از موارد بسیار مهم در طراحی سایت و معرفی در فضای مجازی می تواند ، معرفی پزشکان و متخصصین در حوزه پزشکی باشد . در اینجا قصد دارم تمام روال ها و مراحل برتر در طراحی سایت پزشکی را برای شما شرح دهم . که در طراحی وب سایت پزشکی به چه مواردی باید دقت داشته باشیم ، چه امکاناتی برای طراحی سایت پزشکی نیاز است و اینکه استفاده از سرورهای قدرتمند برای نگهداری سایت پزشکی باید به چه شکلی باشد.

با تیم حرفه ای طراحی سایت وب نوش همراه باشید تا تجربیات خود را در زمینه طراحی سایت پزشکی برای شما تشریح کند .

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی با متدهای روز دنیا

تیم حرفه ای طراحی سایت وب نوش برای ساخت سایت پزشکی از آخرین بروز رسانی ها و تکنولوژی های روز استفده می کند . لذا همیشه بروز و آماده ارائه خدمت می باشد. برای طراحی سایت پزشکی تیم طراحی وب نوش به دو طریق انجام خدمت می کند :

 1. طراحی سایت پزشکی با cms اختصاصی وب نوش
 2. طراحی سایت پزشکی با استفاده از سیستم مدیریت محتوای رایگان

در زیر به هر یک از این موارد اشاره ای خواهیم داشت .

طراحی سایت پزشکی با استفاده از سیستم مدیریت محتوای اختصاصی

استفاده از سیستم مدیریت محتوای  اختصاصی وب نوش برای طراحی سایت پزشکی بدین صورت می باشد که وب سایت پزشکی از صفر و با زبان php با استفاده از آخرین متدها و تکنولوژی های روز دنیا طراحی حی می شود . سیستم از یک ناحیه مدیریتی کاملا برنامه نویسی شده تشکیل شده و به راحتی قابل تغییر و گسترش می باشد .

طراحی قالب بر روی این سیستم کاملا گرافیک اختصاصی دارد و بعد از تایید پزشک برنامه نویسی روی آن اجرا می شود . از کدهای html5 و css3 برای بهبود کیفیت وب سایت پزشکی استفاده می شود .

امتیازات برتر استفاده از cms  اختصاصی در طراحی سایت پزشکی

 1. سرعت لود بالای وب سایت
 2. کم بودن حجم کدها
 3. قابلیت گسترش سریع
 4. طراحی قالب اختصاصی بخش مدیریت
 5. کیفیت عالی
 6. دقت بالا در بهینه سازی کد های سایت
 7. امنیت بالای سایت

تیم وب نو ش با استفاده از دانش خود توانسته است بهترین وب سایت های پزشکی در خوزه دندان و سلامت ، جراحی زیبایی ، تجهیزات پزشکی و .. راه اندازی نماید .

طراحی سایت پزشکی با استفاده از سیستم های مدیریت محتوای کد باز

تیم طراحی سایت وب نوش با دو سیستم مدیریتی جوملا و وردپرس اقدام به طراحی سایت پزشکی می کند . که تخصص بالایی در این زمینه دارد . برای طراحی سایت پزشکی با استفاده از هر دو مورد بالا (جوملا یا وردپرس) در اصل ما سیستم مدیریتی را آماده در اختیار داریم و باید برای آن قالب سایت طراحی کنیم . بدین صورت که دیگر نیاز به طراحی بکند (یا بخش مدیریتی ) نداریم .

اما توجه داشته باشید که تیم وب نوش با استفاده از قابلیت کد باز بودن سیستم های مدیریتی جوملا و وردپرس توانسته است به هسته آنها نفوظ کند و کدهای اضافی را حذف نماید . لذا از جهت بهینه سازی سایت بهترین حالت ممکن را دارد و امنیتش تضمین شده است . طراحی گرافیک زیبا و با کیفیت بالا نتیجه برجسته ای برای طراحی سایت پزشکی برای شما خواهد داشت .

ویژگی های طراحی سایت پزشکی

۱-      هر سایت پزشکی دارای بخشی است به نام معرفی پزشک متخصص : در این بخش متخصص بیو گرافی خود و هم چنین مدارک تحصیلی خود را به صورت گالری به نمایش می گذارد تا اعتماد مشتریان کاملا جلب شود.

۲-      در طراحی سایت پزشکی مثل تمامی وب سایت های دیگر نیاز به اطلاعات تماس با مطب یا کلینیک پزشک می باشد: این بخش شامل اطلاعات تماس ، نقشه مطب ، آدرس دقیق کلینیک یا مطب متخصص و همچنین شماره های تماس برای مشاوره و ویزیت می باشد.

۳-      بخش مهم دیگر بخش مقالات پزشکی است : در طراحی سایت پزشکی این مورد باید رعایت شود ( این بخش مهمترین بخش برای سئو سایت است )

۴-      بخش مهم و کلیدی دیگر بخش نمونه فعالیت ها و خدمات متخصص می باشد که بیشتر مشتریان از این طریق برای ویزیت و مشاوره تماس می گیرند.

۵-      بخش جذاب دیگر نیز گالری تصاویر می باشد که امروزه در اکثر طراحی سایت پزشکی دیده می شود که طراحی سایت وب نوش نیز این بخش را به بهترین صورت برای شما پزشکان عزیز پیاده می کند.

مزایای طراحی سایت پزشکی

 1. معرفی پزشک در فضای بزرگ اینترنت
 2. افزایش مشتری و در نتیجه بالا رفتن در آمد پزشک
 3. اطلاع رسانی در فضای اینترنت برای عموم مردم زیاد می شود
 4. رقابت با متخصصین دیگر و در نتیجه افزایش کیفیت خدمات پزشکی را به دنبال دارد.