طراحی سایت شرکتی : امروزه با پیشرفت علم فناوری اطلاعات در زمینه تبلیغات اینترنتی  و تجارت الکترونیک هر شرکتی مهمترین بخش تبلیغات خود را در فضای مجازی دنبال می کند . و برای ورد به این تبلیغات مهمترین فاکتور داشتن وب سایت رسمی برای شرکت است . در اینجا سوالاتی را باید جواب بدهیم .

طراحی سایت شرکتی به چه صورت باید انجام شود ؟

در ابتدا باید گفت با پیشرفت طراحی سایت و استفاده از سایت به عنوان معرفی شرکت و معرفی محصولات و خدمات و… در فضای اینترنت . موجب شده است که مشتریان طراحی سایت وب نوش به این نتسجه برسند که طراحی سایت شرکتی معمولی نمی تواند نیاز مشتریان خود را برآورده نماید بنابراین به دنبال طراحی سایت حرفه ای هستند.

طراحی سایت شرکتی

اما جواب سوال که در طراحی سایت شرکتی به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم :

خب می دانیم هر شرکتی زمینه ی کاری مختص به خود را دارد بنابراین اولین نکته توجه به زمینه کاری شرکت می باشد . دومین مورد شناخت دامنه مشتریان شرکت مورد نظر می باشد . سومین نکته هم در طراحی سایت شرکتی می تواند این باشد که این شرکت می واهد خدماتی عرضه کند یا محصولی را معرفی نماید و …
با دانستن این سه مورد می توانیم ایده ای مناسب برای طراحی سایت شرکتی برای مشتری پیاده نماییم . ( ایده پردازی برای مشتری یکی از برتری های طراحی سایت وب نوش است ) .

سوال دوم را برای طراحی سایت شرکتی می توان به این صورت بیان نمود:

موارد مهمی که در طراحی سایت شرکتی باید مد نظر داشت کدامند ؟

بدین صورت می توانیم پاسخ دهیم که برای شناخت هر شرکت نیاز به معرفی اجمالی آن داریم پس در طراحی سایت شرکتی یه صفحه زیبای وب با نام معرفی شرکت (یا همان درباره ما) باید طراحی نماییم . پس مورد اول داشتن صفحه درباره ما است .
مورد دوم برای جلب اعتماد کاربران ومشتریان شرکت نیاز به آدرس و اطلاعات تماس شرکت می باشد برای این کار نیز صفحه ای اختصاصی به عنوان تماس با ما باید در طراحی سایت شرکتی در نظر داشته باشیم . مورد دوم نیز شد طراحی صفحه تماس که شامل تلفن های تماس ، آدرس شرکت ، نقشه شرکت ، فرم تماس و.. است .
مورد سوم صفحه ای است که جدیدا بیشتر شرکتهای بزرگی که با طراحی سایت وب نوش کار می کنند صفحه ای برای معرفی پرسنل خود هستند که در این صفحه رزومه پرسنل خود را ارائه می دهند . این صفحه به صورت اختصاصی  توسط گروه طراحی سایت وب نوش برای شما طراحی می شود .
یک بخش مهم نه تنها در طراحی سایت شرکتی بلکه در تمامی سایت ها باید مد نظر داشت طراحی صفحه اخبار و مقالات می باشد. که تاثیر زیادی به سئو سایت شما خواد گذاشت .( این مورد نباید در طراحی سایت شرکتی فراموش شود) بنابر این بخش چهارم می تواند بلاگ مطالب سایت باشد.
بخش پنجم را نیز می توان به این صورت بیان نمود که بخش معرفی کالاهای شرکت و یا خدمات ، نمونه فعالیت ها و … می باشد این بخش هدف اصلی هر شرکتی می باشد . این بخش در طراحی سایت شرکتی هدف کاربران و مشتریان می باشد تا از طریق مطالعه آن بتوانند اطلاعات کافی در مورد نیاز خود بدست آورند. تا بتوانند بهترین کالا ، خدمات و … رو انتخاب نمایند.
بخش ششم در طراحی سایت شرکتی که امروزه بیشتر به چشم می خورد بخش فروش می باشد ( این سیستم جدا از سیستم فروشگاهی می باشد) این بخش را طراحی سایت وب نوش با بهترین گرافیک برای شما عرضه می نماید .

موارد بالا مهمترین مواردی است که باید در طراحی سایت شرکتی در نظر داشت امام مهتر از آنها داشتن ایده در طراحی گرافیکی سایت شرکتی می باشد. ایده پردازی برای طراحی گرافیکی سایت شرکتی از برتری های برنامه نویسان وب نوش می باشد . بهترین گرافیک را با بهترین کارایی در طراحی سایت شرکتی برای مشتریان عرضه نموده ایم و بهترین ها را نیز انجام می دهیم.
با تمام گفته های بالا به این نتیجه  می رسیم که هر شرکتی چه بزرگ ، متوسط و کوچک باشد برای ورود به تبلیغات اینترنتی نیازمند داشتن وب سایت می باشد.تا بتوانند با رقبای خود وارد رقابت شوند.

طراحی سایت شرکتی به صورت ریسپانسیو

یکی از نکات مهم در طراحی وب سایت شرکتی ، طراحی سایت به صورت ریسپانسیو ، ویا همان واکنشگرا می باشد، طراحی سایت ریسپانسیو این امکان را به وب یابت شما می دهد تا در نمایشگر های مختلف ، از گوشی موبایل هوشمند گرفته تا تبلت و انواع نمایشگر ها در ابعاد و اندازه های مختلف ، به صورت کاملا کاربر پسند به نمایش در آید ، شاید در وب گردی ها نیز با سایت هایی مواجه شده باشید که به صورت افقی اسکرول خورده و برای یافتن مطالب و محتوای مورد نظر خود صفحه نمایش را به سمت چپ یا راست اسکرول کنید ، بروز چنین مشکلاتی باعث نارضایتی کاربران ، و در نتیجه افزایش بونچ ریت و کاهش نرخ تبدیل سایت خواهد شد.

علاوه بر این ویژگی ها ، ریسپانسیو بودن سایت ، امروزه به یکی از معیار های سئو برای رتبه دهی به سایت ها توسط موتور های جستجو ، بخصوص گوگل شده است.و برای اینکه سایتی موفق در زمینه سئو نیز داشته باشید ، حتما باید وب سایت خود را به صورت ریسپانسیو طراحی کنید ، و یا در صورت موجود بودن سایت و ریسپانسیو نبودن آن اقدام به واکنش گرا کردن آن کنید.

در انتها می توانیم برخی از مزایای طراحی سایت شرکتی اشاره نمود:

  1. معرفی شرکت به بخش وسیعی از کاربران اینترنت
  2. معرفی محصولات و خدمات و … شرکت
  3. برند سازی شرکت
  4. جذب مشتریان جدید
  5. شناخت رقبای زیاد و روش فعالیت آنها
  6. شروع تجارت الکترونیک و فعالیت تجاری آنلاین