سئو کلی سایت و وب برندینگ: بهینه سازی و سئو سایت یکی از ابزارهای افزایش بازدی برای وب سایت می باشد . توجه داشته باشید. باید در طراحی سایت به چند نکته توجه داشته باشید :

 

سئو کلی سایت

 

۱-    طراحی سایت باید بر اساس اصوول سئو انجام شود
۲-    بعد از طراحی ساید روی سایت باید سئو کلی  انجام شود .
۳-    بعد از سئو کلی سایت ، باید روی کلمات کلیدی سئو رو انجام دهیم .
۴-    بعد از اتمام سئو باید پشتیبانی سئو انجام شود تا سایت در کلمات افت رتبه نداشته باشد .
۵-    در نهایت هم بروز رسانی و پشتیبانی سایت است که در صفحه وب مربوط به پشتیبانی سایت به آنها اشاره نموده ایم .

سئو کلی سایت برای تمام سایت ها نیاز است . ولی برخی از وب سایت ها به دلیل تجاری بودن باید در تعداد معدودی از کلمات در رتبه های بالا قرار بگیرند . برای همین سئو سایت را بیشتر بر روی همچین کلماتی انجام می دهند .
می دانیم که سئو سایت و بهینه سازی وب سایت برای وب برندینگ وافزایش بازدید وب سایت کمک بزرگی می کند . شما می توانید با اعمال سئو کلی روی وب سایت به این مسئله مهم دست پیدا کنید.

اما سئو کلی بیشتر بر روی چه وب سایت های انجام می شود :

سئو کلی سایت بیشتر باید بر روی وب سایت هایی که دارای دایره کلمات کلیدی زیاد هستند اعمال شود . از جمله :

۱-    سئو سایت فروشگاهی
۲-    سئو سایت تبلیغاتی | سئو سایت آگهی رایگان
۳-    سئو سایت های فروش فایل
۴-    سئو برخی از وب سایت های هلدینگ ها
۵-    سئو سایت های آموزشی

این تعدا از وب سایت ها به دلیل حجم بالای اطلاعات نیاز مند سئو کلی می باشند .  لذا در طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت آگهی ، طراحی سایت فروش فایل ، طراحی سایت هلدینگ های بزرگ ، و همچنین در طراحی سایت آموزشی طراح سایت باید به این نکته توجه داشته باشد که باید وب سایت به گونه ای طراحی شود که .تمام فاکتورهای سئو را بشود در این نوع از سایت ها استفاده کرد . در زیر تعدای از فاکتورهای سئو برای سئو سایت آگهی تبلیغاتی  را بیان می کنم :

سئو سایت آگهی تبلیغاتی :

۱-    تگ h1 و تگ h2 در تمام صفحات وب سایت باید بر اساس دسته بندی های آن رعایت شده باشد : توجه داشته باشید که تگ های هدینگ تاثیر بزرگی بر روی سئو کلی وب سایت دارند . چرا که برای موتورهای جستجو به خصوص گوگل شاخص می باشند . پس طراح وب سایت باید این را مد نظر باید داشته باشد.

۲-    Alt تگ برای تصاویر و برخی از عناوین و لینک های وب سایت باید در طراحی سایت رعایت شده باشد : موتور جستجوی گوگل توضحات تصویر را می تواند تشخیص دهد خود تصویر را نمی تواند لذا همیشه باید تمام تصاویر وب سایت دارای alt تگ باشند .

۳-    سایت باید روان باشد و سرعت لئد بالایی داشته باشد : این بستگی به طراحی سایت و استفاده از کدهای html5 و css3 دارد که تکنولژی بروز برای طراحی سایت می باشند . همچنین تاثیر سرور و هاستینگ نیز خیلی مهمه

۴-    برای همچین سایت هایی باید گواهی نامه ssl تهیه کنید تا هم از نظر امنیت بالا باشد  و هم سئو کلی سایت را بالا می برد. داشتن ssl برای وب سایت یکی از فاکتورهای سئو کلی سایت می باشد.

 

سئو کلی سایت

 

سخن نهایی اینکه *

سئو سایت و طراحی سایت وب نوش با ارائه خدمات عالی در زمینه بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو به خصوص گوگل که از همه فراگیراتر  است :

۱-    طراحی سایت
۲-    سئو کلی سایت
۳-    سئو کلمات کلیدی
۴-    پیشنهاد کلمات کلیدی مناسب برای سایت
۵-    On_pageseo
۶-    Off_pageseo
۷-    پشتیبانی سایت
۸-    پشتیبانی سئو سایت
۹-    پشتیبانی هاستینگ و سرور وب سایت
۱۰-    پشتی بانی فنی سایت های طراحی شده توسط وب نوش
۱۱-    و بسیاری از موارد دیگر

می تواند راهنمای بزرگی برای برندینگ کردن شما و همچینین افزایش بازدید وب سایت شما باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سئو کلی سایت و وب برندینگ می توانید با مشاوره سئو سایت وب نوش تماس حاصل نمایید

شماره تماس مشاور سئو سایت : ۰۲۱۶۶۵۱۵۰۸۸