سئو کار حرفه ای | ماهر ، خلاق ، توانمند : سئو و بهینه سازی سایت وب نوش  متشکل از چند سئو کار حرفه ای با تجربه ،فنی، ماهر و توامند  می باشد که در این زمینه فعال می باشند لذا با تماس با متخصصین ما می توانید بهترین  مشاوره در رابطه با سئو و بهینه سازی وب سایت را کسب کنید .برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید با ما در ارتباط باشید :

 

سئو حرفه ای را از وب نوش بخواهید ما با پشتیبانی سئو  می توانیم سئو وب سایت شما را تضمین کنیم .

۰۲۱-۶۶۵۱۵۰۸۸

 

سئو کار

 

سئو راهکار افزایش رتبه سایت در نتایج جستجو است این جمله خیلی در اینترنت تکرار شده است و اکثر وب مستران با این آشناییت دارند . و بیشتر آنها سعی در یادگیری کامل آن دارند اما الگوریتم های موتورهای جستجو همیشه بروز رسانی می شود و راهکارها و فاکتورهای جدیدی به دنیای سئو عرضه می کنند. لذا سئو سایت و بهینه سازی وب سایت علمی نیست  بگوییم یاد گرفتیم و تمام شد . هر لحظه نیاز به بروز رسانی دارد.

اما گفتیم که بهینه کردن وب سایت برای الگوریتم های جستجو گوگل را سئو می گوییم . توجه داشته باشید که همراه کردن وب سایت با الگوریتم های جستجو اتوماتیک انجام نمی شود و نیاز به یک سئو کار حرفه ای دارد  تا با استفاده از مهارت و توانمندی که دارد بتواند بر اساس استاندارد های موتورهای جستجو به ویژه گوگل وب سایت را به رتبه های بالا هدایت کند.

سئو کار حرفه ای کیست ؟

به فردی که با رعایت تمام استاندارهای روز دنیا و توجه به الگوریتم های موتورهای جستجو اقدام به افزایش رتبه وب سایت در نتایج جستجو می کند در اصل سئو کار حرفه ای می گویند.
در برخی از موارد ممکن است وب سایت را دو یا سه نفر به صورت تیمی سئو و بهینه سازی کنند که در این صورت که کار بسیار سنجیده ای است سئو تیمی محسوب می شود در بخش سئو تیمی در این مورد بسیار اطلاعات کسب خواهید کرد.

آیا سئو کار لزوما یک طراح سایت است ؟

به طور کلی می توان بهینه سازی وب سایت را در موارد زیر خلاصه کرد :

۱-    طراحی سایت یا بعد از طراحی سایت
۲-    رعایت اصول سئو داخلی وب سایت
۳-    تولید محتوا
۴-    پشتیبانی فنی سایت و نگهداری از آن
۵-    آنالیز وب سایت

برخی از سئو کار حرفه ای این مراحل  را زیاد در نظر می گیرند و این نیز درست است چرا که ما در اینجا به صورت کلی بحص می کنیم و وارد جزئیات نمی شویم .

برخی از سئو کارهای حرفه ای در اصل طراح وب سایت و برنامه نویسی خوبی نیز می باشند چراکه برخی از بهینه سازی های داخلی وب سایت نیاز به دانش کد نویسی دارد . لذا ما به سئو کاری حرفه ای می گوییم که دانش کافی در این زمینه را نیز داشته باشد . اما این بدان معنا نیست که لزوما سئو کار باید کد نویس یا طراح سایت نیز باشد .
برخی از سئو کارها تمام موارد بالا را برای یک وب سایت انجام می دهند تا بتوانند بهترین رتبه را در نتایج جستجو بدست بیاورند ولی در اکثر موارد صاحبان وب سایت دوست دارند طراحی سایت و برنامه نویسی وب سایت را به افراد دیگر و واگذارند و سئو و بهینه سازی را نیز به سئو کار حرفه ای . نهایتا هدف یکی است و آن هم قرار گرفتن در نتایج بالا می باشد.

اما سئو کار و طراحی سایت

اگر سئو کار تنها مسئولیت بهینه سازی و طراحی قالب را در اختیار داشته باشد در این صورت باید تمام تلاش خود را در طراحی قالب وب سایت به کار بگیرد تا بهترین قالب از نظر حجم کد و شرعت لود و بهینه سازی آدرسهای و… ارائه نماید .

برخی از اصول سئو که باید در طراحی سایت مد نظر گرفته شوند:

۱-    طراحی سایت ریسپانسیو : واکنشگرا یا ریسپانسیو بودن قالب وب سایت یکی از مهمترین فاکتورهای سئو و بهینه سازی می باشد.
۲-    طراحی قالب اختصاصی : وب نوش استفاده از قالب ای آاده را به هیچ عنوان تایید نمی کند .
۳-    رعایت تمام صفحهات وب و برگه ها : برخی از برگه ها ویا صفحات وب وجود دارند که بسیار تاثیر در سئو وب سایت دارند. از جمله صفحه بلاگ یا اخبار وب سایت .
۴-    ظاهر گرافیکی وب سایت : وب نوش استفاده از طرحی سایت فلت را پیشنهاد می کند
۵-    سیستم مدیریت محتوای آسان و راحت : باید از cms هایی استفاده کنیم که دارای مدیرت آسانی برای وب مستران عزیز باشد. مدیرت سایت  مهمترین چیز بعد از سئو و بهینه سازی می باشد.

اما وقتی مسئول تولید محتوا  برای سایت است

اگر سئو کار تنها مسئو تولید محتوا برای سایت باشد در این صورت مهمترین وظیفه را دارد چراکه یک وب سایت با استفاده از محتویاتش به نتایج بالای جتسجو می رسد. لذا سئو کار حرفه ای فردی است که بهترین تولید کننده محتوا نیز باشد .

رعایت اصول سئو در تولید محتوا کار آسانی نیست و اهمیت بالایی دارد . به ویژه که امروزه تولید و توسعه محتوا محور اصلی سئو محتوا و در نتیجه سئو و بهینه سازی وب سایت است .

وب نوش از راهکار سئو محتوا برای افزایش رتبه وب سایت در گوگل استفاده می کند و بسیار هم موفقیت داشته است .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سئو و بهینه سازی وب سایت می توانید با مشاوره سئو و طراحی سایت وب نوش تماس بگیرید

با وب نوش بهترین تجره سئو را کسب کنید.