طراحی و ساخت ربات تلگرام :  با پیشرفت استفاد از شبکه های اجتماعی امروزه خیلی از صاحبان مشاغل الکترونیک به دنبال جذب مشتری از طریق شبکه های اجتماعی می باشند . در اصل امروزه شبکه های اجتماعی همچون تلگرام ، اینستاگرام ، وایبر ،  واتس آپ و … به یکی از روش های تبلیغاتی مهم تبدیل شده اند فلذا استفاده از آنها برای کسب و کار و تجارت الکترونیک اهمیت بالایی یافته است .

از بین تمامی این شبکه های اجتماعی دو مورد در کشور ما بسیار رایج شده :

تلگرام
اینستاگرام

 

طراحی ربات تلگرام

 

طراحی سایت وب نوش با دانش بالایی که در زمینه طراحی سایت ، سئو سایت و توسعه وب سایت دارد . توانسته است به روش های استفاده از کانالهای اجتماعی برای جذب مشتری دست پیدا کند . یکی از این روشها طراحی و ساخت ربات تلگرام به صورت حرفه ای است .

برای کسب اطلاعات بیتر در این مورد می توانید با مشاور ما در زمینه تجارت و بازاریابی اینترنتی تماس حاصل فرمایید :

۰۲۱-۶۶۵۱۵۰۸۸

طراحی و ساخت ربات تلگرام به صورت حرفه ای

توسعه تجارت وب نوش رباتی را که برای تلگرام طراحی می کند کاملا برنامه نویسی شده و گرافیکی است و دارای انعطاف پذیری بالایی است . از شاخصه های طراحی و ساخت ربات تلگرام توسط توسعه تجارت و بازاریابی وب نوش می توان به موارد زیر اشاره نمود :

۱-     دارای پروفایل کاملا گرافیکی  برای کاربران ربات : شما می توانید خودتان گرافیک پروفایل خود را تغییر دهید ، می توانید برای خود کارت ویزیت طراحی نمایید .
۲-    ربات به راحتی می تواند محتوای وب سایت شما رو فراخوانی کند و در تلگرام انتشار دهد.
۳-    دارای امنیت نرم افزاری بالایی است
۴-    طراحی و ساخت ربات تلگرام در وب نوش با زبان برنامه نویسی PHP انجام می شود . از این رو دارای انعطاف بالایی در وب است .
۵-    سرعت بالای اجرا نسبت به سایر ربات ها
۶-    استفاده از سرور اختصاصی برای طراحی و ساخت ربات تلگرام
۷-    و…

طراحی و ساخت ربات تلگرام یک راهکار جدید در فناوری اطلاعات است که امروزه به یکی از راهکارهای کسب در آمد تبدیل شده است . همچنین می توان برای توسعه و افزایش رتبه سایت در گوگل نیز بعد از ساخت ربات تلگرام نیز بهرمند شد.

 

ساخت ربات تلگرام

برنامه نویسی تلگرام و ساخت ربات تلگرام

برخی از صاحبان مشاغل الکترونیکی می خواهند ربات تلگرام خود را با استفاده از گرافیک و روش عملکردی که در ذهن دارند طراحی نمایند . برای طراحی ، برنامه نویسی تلگرام و ساخت ربات تلگرام می توانید با توسعه تجارت وب نوش تماس بگیرید  :

۰۲۱-۶۶۵۱۵۰۸۸

وب نوش ۲۴ ساعت در خدمت هستیم .

پشتیبانی ساخت ربات تلگرام 

بعد از ساخت ربات تلگرام . شاید بخواهید برخی ویژگی های دیگر نیز بهش اضافه کنید برای این کار تیم پشتیبانی وب نوش ۲۴ ساعته آماده دریافت اطلاعات برای تغییر ربات تلگرام شماست . پس نگران هیچ موردی نباشید ما کنار شما هستیم تا بتوانید بهترین بازخورد را از طراحی ما داشته باشید .

توسعه تجارت وب نوش بهترین تیم پشتیبانی سایت ، طراحی سایت ، توسعه و بهینه سازی سایت و سئو را در اختیار دارد . لذا با تجربه بالایی که وب نوش در زمینه پشتیبانی دارد . در پشتیبانی ساخت ربات تلگرام نیز قدرتمند می باشیم . فقط فکر کنید ایده پردازی کنید و کار تجارت الکترونیک خود را به ما بسپارید .