هزينه سئو سايت

سئو سايت يکي از نيازمندي هاي کسب و کارهاي اينترنتي مي باشد. امروزه تمامي کارفرمايان و يا مديران سايت و صاحبان آن، تمايل دارند که در نتايج جستجوي گوگل ظاهر شوند تا کاربران با جستجوي خدمات و يا محصولات آنها را ببينند و سفارش دهند.

با توجه به گسترش استفاده از اينترنت و جستجوهاي اينترنتي بي شک سئو به عنوان يک ايزار تبليغاتي، نقش مهمي در فروش و درآمد شرکت ها دارد.

 

هزینه سئو سایت

 

با توجه به رقابت در مشاغل مختلف، ميزان سختي سئو براي يک سايت و يا يک محصول با يک محصول ديگر متفاوت است و اين تفاوت بعضا شکاف معناداري با همديگر دارد. به عنوان مثال با توجه به اينکه در کشور ما هم اکنون ۵۰ ميليون گوشي تلفن موبايل در دست مردم مي باشد بنابراين تعداد افراد بالقوه اي که مي توانند کلمه موبايل را در اينترنت جستجو کنند به مراتب بسيار بيشتر از کلمه اي مثل ليفتراک مي باشد. همين ميزان جستجوها و يا در حقيقت تقاضا براي استفاده از خدمات است که رقابت در سئو سايت را از کلمه اي به کلمه ديگر متفاوت مي کند.

در سئو سايت ما با دو مقوله بسيار مهم سر و کار داريم که يکي ميزان تقاضاي کاربران و يا همان ميزان جستجوي يک کلمه مي باشد و ديگري رقابت بين سايت هاي مختلف و قدرت هر کدام از انها مي باشد. اين دو عامل ارتباط مستقيمي با هم دارند و هر اندازه که ميزان جستجوي يک کلمه بيشتر مي باشد صاحبان و مديران نيز براي سئو سايت خويش در آن کلمه بيشتر تشويق ميشوند.

هزينه سئو سايت تابع اين دو عامل اساسي مي باشد و وقتي شما با هزينه حداقلي مثلا ۲۰۰ هزار توماني براي يک کلمه مواجه مي شويد و يا با هزينه بالاي چند ميليوني براي سئو سايت در يک کلمه مواجه مي شويد هيچ کدام از اين ارقام تصادفي نيست و دليلي را دارد.

با توجه به اينکه مشتريان ما همواره دوست دارند که در تعداد کلمات بيشتري به صفحه اول برسند طبيعتا بايستي هزينه هاي بيشتري را نيز صرف اين مقوله بکنند. درست است که هزينه براي سئو سايت يک سرمايه گذاري خوب مي باشد و بازگشت سرمايه در زمان بسيار کوتاهي برميگردد ولي بعضا کارفرمايان بودجه لازم را نيز براي اختصاص آن ندارند.
ما برخي پلن هاي هزينه براي انجام سئو را با توجه به نيازها و دغدغه هاي کارفرمايان در وب نوش طرح ريزي کرده ايم تا هر کارفرمايي که دوست دارد سئو سايت انجام دهد نيز بتواند اين کار انجام داده و از فرصت حضور در صفحه اول گوگل استفاده کرده و به سود برسد.

براي مشترياني که دوست دارند کلمه انتخابي و پيشنهادي خودشان در صفحه اول قرار گيرد ما پس از استعلام و بررسي هزينه را اعلام کرده و در صورت توافق شروع به کار ميکنيم. بعضي مواقع وضعيت رقابت در کلمه پيشنهادي بسيار سنگين و هزينه بالاي را مي طلبد ولي خواست مشتريان براي ما مهم بوده و ما اينکار را انجام ميدهيم.
به خاطر داشته باشيد که سئو سايت نمي تواند تنها بر روي يک کلمه انجام بگيرد، حتي اگر شما از ما سئوي تنها يک کلمه را بخواهيد ما بر روي کليت سايت شما کار خواهيم کرد تا کلمه مدنظر به صفحه اول گوگل برسد و يقينا با قدرت گرفتن سايت شما، کلمات وابسته ديگري حول کلمه درخواستي تان نيز به رتبه هاي خوبي خواهند رسيد و اين به نفع شما خواهد بود.

 

هزینه سئو سایت

 

گاهي مشتريان ما هيچ پیش زمينه ذهني درباره کلمات و سئو سايت خود ندارند. در همچنين مواقعي ما پس از بررسي وضعيت کسب و کار مشتري و محصولاتشان و يا خدماتشان پيشنهاد سئو سايت را مي دهيم که به لحاظ اقتصادي مقرون به صرفه باشد.

تحليل هاي دقيقي را ميشود بر روي وضعيت سايت ها و سئو سايت ها انجام داد تا مطمئن شويم که پس از حضور در صفحه اول گوگل ما از طريق جستجوي گوگل تماس مشتريان را خواهيم داشت.

یکی از عواملی که باعث پایین پایین آمدن هزینه سئو شما میشود طراحی سایت خوب است

محاسبه هزينه سئو سايت تابع هيچ قاعده و يا قانوني نيست. شرکت ها براي اعلام هزينه سايت بر اساس تجربه، توانمندي و بعضا انصاف خود اقدام ميکنند بنابراين اگر شما هزينه سئو سايت متفاوتي را از شرکت هاي مختلف شنيديد تعجب نکنيد.

ما همواره سعي مي کنيم که با توجه به تجربه و دانش خود و کيفيت کاري که انجام مي دهيم بهترين هزينه سئو سايت را به مشتريان خود اعلام کنيم تا بتوانيم فرصت همکاري را بين خودمان و آنها برقرار کنيم.

شما هم اکنون مي توانيد با واحد سئو سايت ما تماس بگيريد و پس از اعلام نيازهاي خود از هزينه سئو سايت خود باخبر شويد.