طراحی سایت با وردپرس

طراحی خلاقانه با سیستم مدیریت محتوای وردپرس ، طراحی قالب های اختصاصی وردپرس ، طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس  و طراحی سایت شرکتی با سیستم مدیریت محبوب وردپرس را با تیم حرفه ای طراحی سایت وب نوش تجربه کنید .!
 

بازاریابی محتوای جهانی

محتوا پادشاه است  : به احتمال زیاد شما نیز این جمله معروف را بارها و بارها شنیده اید که محتوا حرف اول را در اینترنت می گوید در اصل پادشاه وب سایت می باشد که تاثیر به سزایی در موفقیت یک سایت دارد. و بر این اساس است که جداول تناوبی موفقیت در جستجوگرها با عنصر محتوا و هم چنین کیفیت مطلب آغاز می شود. با داشتن محتوای محکم و با کیفیت شما بهترین پشتیبان SEO را خواهید داشت.

 

سئو سایت

 

CQ | Content Quality (  کیفیت محتوا )

نکته ی مهم در تولید محتوا کیفیت آن می باشد . اگر چیزی را می فروشید باید بهتر از ارائه ی یک بروشور ساده عمل نمایید و از طریق تولید محتوا بر اساس سئو سایت بهترین اطلاعات را به مشتریان خود ارائه دهید . حال یکی از مهمترین فاکتورهای سئو که مدت زمان بازدید کاربر از وب سایت می باشد شما می توانید با تولید محتوای با کیفیت و بر اساس سئو خواننده را ایجاب کنید تا چند ثانیه ای بیشتر وقت خود را صرف خواندن صفحات شما صرف نماید.
به این نکته نیز باید توجه داشته باشید که تمام وب سایت ها به دنبال ارائه بهترین مطالب در رابطه با موضوع خاص می باشند از این رو اگر محتوای شما دارای کیفیت عالی نباشند در این صورت کاربران منبع دیگری را برای کسب اطلاعات پیدا می کنند.
اینها تنها برخی از مسائلی می باشند که باید در ارائه محتوای با کیفیت رعایت نمایید.

CR | Content Research/Keyword Research (تحقیقات محتوا / پژوهش کامه کلیدی)

شاید بتوان گفت مهمترین عامل Seo  پس از تولید محتوای با کیفیت ،تحقیق کلمه کلیدی خوب است.انواع ابزارها اجازه می دهند شما بتوانید روش های خاص را پیدا کنید تا ازاین طریق بتوانید محتوای خود را در نتایج جستجو به راحتی برای کاربران به نمایش در بیاورید و این کار از طریق کشف کلمه ی کلیدی خاص می باشد و این کار جزء از طریق سوال و پرشش انجام پذیر نمی باشد.

CW | Contenet Words/Us Of Keywords ( واژه های محتوا / استفاده از کلمات کلیدی)

پس از انجام تحقیقات برای پیدا کردن کلمه کلیدی  خود( که این کلمه بهترین می باشد ) حال باید طریق استفاه از این کلمه را درون متن خود بدانیم که آیا این کلمه را اصلا می توانیم در محتوایی گکه قرار است تولید نماییم استفاده کنیم یا نه ؟ پس اگر قبل از اینکه کلمه ی کلیدی را پیدا کنید محتوایی را تولید کرده اید برگردید و آن را بر پایه ی کلمه کلیدی ویرایش نمایید ، اما این کار به چه صورت انجام می پذیرد ؟
هرچند وقت یک بار  از کلمه کلیدی استفاده کنیم ؟ این مورد تجربه ی شخصی بنده است حداقل در یک محتوا 5 بار از کلمه ی کلیدی استفاده نمایید . یا اینکه یک میانگین جهانی برای استفاده از کلمه ی کلیدی  2.45 درصد است استفاده نمایید. با این کار بهترین نتیجه را خواهید گرفت.
ولی من درصدی را برای اینکار قبول ندارم بارها اتفاق افتاده که از یک کلمه ی کلیدی درون متن بزرگ تنها دو سه بار پیدا شده است ولی با این حال بهترین نتیجه را گرفته است . بنابر این تحقیق و پژوهش قبل از استفاده از کلمه ی کلیدی مهمترین عامل می باشد. بنابراین خود را در استفاده کلمات کلیدی آزاد قرار دهید و به صورت طبیعی از آن استفاده نمایید.

CF | Content Freshness (طراوت محتوا)

یک جمله : هر چیز جدیدی مجذوب است و موضوعات جدید برای هر کسی قابل تشخیص است ! و انسان هر چبز را با توجه به خواست خود طراحی می کند بنابراین موتور جستجو نیز محتوای جدید را خوب می شناسد  .و از این رو عاشق محتوای با طراوت است . و این زمانی است که ما می کوییم چیز تازه ای است !
پس می توانید صفحات خود را هر روز به روز رسانی نمایید یا با ویرایش محتوا تا تغییر تاریخ محتوا و بروز رسانی آن مطمئنا تاثیر زیادی در رتبه بندی صفحه خواهد داشت.
با این حال گوگل چیزی به عنوان QDF (Query Deserved Fresearch) دارد که به نام پرس و جوی سزاور می باشد. که با انتشار یک مورد جدید و بروز رسانی مرتب آن می توانید با الگوریتم QDF گوگل بهترین نتیجه را دریافت نمایید.