طراحی سایت با وردپرس

طراحی خلاقانه با سیستم مدیریت محتوای وردپرس ، طراحی قالب های اختصاصی وردپرس ، طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس  و طراحی سایت شرکتی با سیستم مدیریت محبوب وردپرس را با تیم حرفه ای طراحی سایت وب نوش تجربه کنید .!
 

طراحی ربات تلگرام فروشگاه اینترنتی : تلگرام یکی از شبکه های اجتماعی موفق در ندنیا است که از نظر آمار عضای ایرانی آن در رتبه دوم جهان قرار دارند . از این رو یکیاز بهترین مکانها برای بازاریابی اینترنتی می باشد. قبل از این اینستا گرام از اهمیت بالایی در فروش اینترنتی قرار داشت البته الان هم همین طور است ولی در کشور ما بیشتر کاربران برای برقراری ارتباط بین سایر افراد تلگرام را به سایر شبکه های اجتماعی ترجیح می دهند.لذا تلگرام بهترین راه برای تبلیغ محصولات ، خدمات و کالا و نیز فروش آنها می باشد.

 

طراحی ربات تلگرام

 

امروزه هر کسی با استفاده از ایجاد کانال در تلگرام یا گروه در آن می تواند افراد زیادی را به طرف خود جلب کند و درآن محصولات خود را به نمایش  بگذارد . و نیز فروش و در نهایت کسب درآمد با هزینه ای بسیار پایین .

طراحی سایت فروشگاهی و ساخت ربات تلگرام

طراحی سایت فروشگاهی امروزه یکی از مهمترین منابع کسب در آمد از اینترنت می باشد و فروشگاه های اینترنتی زیادی در سراسر دنیا طراحی شده است . و از این راه کسب در آمد می کنند .اما هر فروشگاه اینترنتی برای رسیدن به اهداف خود استراتژی دارد در زیر به برخی از مواردی که تاثیر بالایی در فروش اینترنتی دارند اشاره می کنم:

1-    شبکه های اجتماعی
2-    بازاریابی محتوایی
3-    سئو و بهینه سازی وب سایت فروشگاهی
4-    ایمیل مارکتینگ
5-    ویدئو مارکتینگ
6-    و ...

اما به دلیل استفاده وسیع از تلگرام در ایران یکی از بهترین راه ها برای معرفی و فروش محصول طراحی و ساخت ربات تلگرام است که تمام اطلاعات شما را به راحتی از فروشگاه به تلگرام انتقال داده و در آنجا به نمایش بگذارد . در این صورت شما کاربران اینترنتی را نیز خیلی راحتر می توانید به طرف محصولات خود بکشانید.

طراحی سایت وب نوش و ساخت ربات

وب نوش متشکل از تیم کارشناس حرفه ای بازاریابی اینترنتی و سئو و بهینه سازی و همچنین طراحی سایت می باشد که دارای سابقه ای بلند مدت در بازاریابی اینترنتی می باشند لذا برای کسب اطلاعات در رابطه با طراحی ربات تلگرام می توانید با مشاوره ساخت ربات ما تماس بگیرید و طرح و ایده خود را برای طراحی ربات تلگرام فروشگاهی با ایشان در میان بگذارید .

 

طراحی ربات تلگرام

 

 

دلایل طراحی ربات تلگرام فروشگاهی

1-    کانال تلگرام دارای بیشترین کاربر در بین سایر شبکه های اجتماعی است . از این رو می توان مشتریان زیادی را جذب کرد .
2-    دسترس پذیری به محصولات برای کاربران از طریق تلگرام راحتر و به صرفه تر می باشد .
3-    سرعت انتقال اطلاعات در تلگرام بسیار بلاست
4-    بازاریابی شما در تلگرام یعنی انتشار کالای شما به تمامی کاربران تلگرام
5-    تلگرام دارای گروه ، کانال و ربات است که از هر شه مورد می توانید به راحتی استفاده کنید
6-    کاربران می توانند از طریق ربات تلگرام بدون مراجعه به فروشگاه اینترنتی خرید را انجام دهند.
7-    کاربران بدون نیاز به عضویت می توانند مراحل اعصاب خوردکنی خرد اینترنتی را کنار بگذارند و به راحتی از تلگرام محصول خود را خرید کنند.
8-    استفاده از تلگرام برای تمام افراد ساده و آسان است .
9-    و ...

برای انتقال فروشگاه اینترنتی خود به تلگرام از طریق ساخت ربات تلگرام می توانید با ما تماس بگیرید :

 

021-66515088

راهکاری متفاوت در بازاریبای اینترنتی را با واحد ساخت و طراحی ربات تلگرام وب نوش تجربه کنید.


وب نوش حامی ایده های بزرگ شما برای تجارت الکترونیک می باشد.

طراحی و ساخت ربات تلگرام :  با پیشرفت استفاد از شبکه های اجتماعی امروزه خیلی از صاحبان مشاغل الکترونیک به دنبال جذب مشتری از طریق شبکه های اجتماعی می باشند . در اصل امروزه شبکه های اجتماعی همچون تلگرام ، اینستاگرام ، وایبر ،  واتس آپ و ... به یکی از روش های تبلیغاتی مهم تبدیل شده اند فلذا استفاده از آنها برای کسب و کار و تجارت الکترونیک اهمیت بالایی یافته است .

از بین تمامی این شبکه های اجتماعی دو مورد در کشور ما بسیار رایج شده :

تلگرام
اینستاگرام

 

ساخت ربات تلگرام

 

طراحی سایت وب نوش با دانش بالایی که در زمینه طراحی سایت ، سئو سایت و توسعه وب سایت دارد . توانسته است به روش های استفاده از کانالهای اجتماعی برای جذب مشتری دست پیدا کند . یکی از این روشها طراحی و ساخت ربات تلگرام به صورت حرفه ای است .

برای کسب اطلاعات بیتر در این مورد می توانید با مشاور ما در زمینه تجارت و بازاریابی اینترنتی تماس حاصل فرمایید :

021-66515088

طراحی و ساخت ربات تلگرام به صورت حرفه ای

توسعه تجارت وب نوش رباتی را که برای تلگرام طراحی می کند کاملا برنامه نویسی شده و گرافیکی است و دارای انعطاف پذیری بالایی است . از شاخصه های طراحی و ساخت ربات تلگرام توسط توسعه تجارت و بازاریابی وب نوش می توان به موارد زیر اشاره نمود :

1-     دارای پروفایل کاملا گرافیکی  برای کاربران ربات : شما می توانید خودتان گرافیک پروفایل خود را تغییر دهید ، می توانید برای خود کارت ویزیت طراحی نمایید .
2-    ربات به راحتی می تواند محتوای وب سایت شما رو فراخوانی کند و در تلگرام انتشار دهد.
3-    دارای امنیت نرم افزاری بالایی است
4-    طراحی و ساخت ربات تلگرام در وب نوش با زبان برنامه نویسی PHP انجام می شود . از این رو دارای انعطاف بالایی در وب است .
5-    سرعت بالای اجرا نسبت به سایر ربات ها
6-    استفاده از سرور اختصاصی برای طراحی و ساخت ربات تلگرام
7-    و...

طراحی و ساخت ربات تلگرام یک راهکار جدید در فناوری اطلاعات است که امروزه به یکی از راهکارهای کسب در آمد تبدیل شده است . همچنین می توان برای توسعه و افزایش رتبه سایت در گوگل نیز بعد از ساخت ربات تلگرام نیز بهرمند شد.

 

طراحی و ساخت ربات تلگرام


برنامه نویسی تلگرام و ساخت ربات تلگرام

برخی از صاحبان مشاغل الکترونیکی می خواهند ربات تلگرام خود را با استفاده از گرافیک و روش عملکردی که در ذهن دارند طراحی نمایند . برای طراحی ، برنامه نویسی تلگرام و ساخت ربات تلگرام می توانید با توسعه تجارت وب نوش تماس بگیرید  :

021-66515088

وب نوش 24 ساعت در خدمت هستیم .

پشتیبانی ساخت ربات تلگرام 

بعد از ساخت ربات تلگرام . شاید بخواهید برخی ویژگی های دیگر نیز بهش اضافه کنید برای این کار تیم پشتیبانی وب نوش 24 ساعته آماده دریافت اطلاعات برای تغییر ربات تلگرام شماست . پس نگران هیچ موردی نباشید ما کنار شما هستیم تا بتوانید بهترین بازخورد را از طراحی ما داشته باشید .

توسعه تجارت وب نوش بهترین تیم پشتیبانی سایت ، طراحی سایت ، توسعه و بهینه سازی سایت و سئو را در اختیار دارد . لذا با تجربه بالایی که وب نوش در زمینه پشتیبانی دارد . در پشتیبانی ساخت ربات تلگرام نیز قدرتمند می باشیم . فقط فکر کنید ایده پردازی کنید و کار تجارت الکترونیک خود را به ما بسپارید .

محتوا پادشاه است  : به احتمال زیاد شما نیز این جمله معروف را بارها و بارها شنیده اید که محتوا حرف اول را در اینترنت می گوید در اصل پادشاه وب سایت می باشد که تاثیر به سزایی در موفقیت یک سایت دارد. و بر این اساس است که جداول تناوبی موفقیت در جستجوگرها با عنصر محتوا و هم چنین کیفیت مطلب آغاز می شود. با داشتن محتوای محکم و با کیفیت شما بهترین پشتیبان SEO را خواهید داشت.

 

سئو سایت

 

CQ | Content Quality (  کیفیت محتوا )

نکته ی مهم در تولید محتوا کیفیت آن می باشد . اگر چیزی را می فروشید باید بهتر از ارائه ی یک بروشور ساده عمل نمایید و از طریق تولید محتوا بر اساس سئو سایت بهترین اطلاعات را به مشتریان خود ارائه دهید . حال یکی از مهمترین فاکتورهای سئو که مدت زمان بازدید کاربر از وب سایت می باشد شما می توانید با تولید محتوای با کیفیت و بر اساس سئو خواننده را ایجاب کنید تا چند ثانیه ای بیشتر وقت خود را صرف خواندن صفحات شما صرف نماید.
به این نکته نیز باید توجه داشته باشید که تمام وب سایت ها به دنبال ارائه بهترین مطالب در رابطه با موضوع خاص می باشند از این رو اگر محتوای شما دارای کیفیت عالی نباشند در این صورت کاربران منبع دیگری را برای کسب اطلاعات پیدا می کنند.
اینها تنها برخی از مسائلی می باشند که باید در ارائه محتوای با کیفیت رعایت نمایید.

CR | Content Research/Keyword Research (تحقیقات محتوا / پژوهش کامه کلیدی)

شاید بتوان گفت مهمترین عامل Seo  پس از تولید محتوای با کیفیت ،تحقیق کلمه کلیدی خوب است.انواع ابزارها اجازه می دهند شما بتوانید روش های خاص را پیدا کنید تا ازاین طریق بتوانید محتوای خود را در نتایج جستجو به راحتی برای کاربران به نمایش در بیاورید و این کار از طریق کشف کلمه ی کلیدی خاص می باشد و این کار جزء از طریق سوال و پرشش انجام پذیر نمی باشد.

CW | Contenet Words/Us Of Keywords ( واژه های محتوا / استفاده از کلمات کلیدی)

پس از انجام تحقیقات برای پیدا کردن کلمه کلیدی  خود( که این کلمه بهترین می باشد ) حال باید طریق استفاه از این کلمه را درون متن خود بدانیم که آیا این کلمه را اصلا می توانیم در محتوایی گکه قرار است تولید نماییم استفاده کنیم یا نه ؟ پس اگر قبل از اینکه کلمه ی کلیدی را پیدا کنید محتوایی را تولید کرده اید برگردید و آن را بر پایه ی کلمه کلیدی ویرایش نمایید ، اما این کار به چه صورت انجام می پذیرد ؟
هرچند وقت یک بار  از کلمه کلیدی استفاده کنیم ؟ این مورد تجربه ی شخصی بنده است حداقل در یک محتوا 5 بار از کلمه ی کلیدی استفاده نمایید . یا اینکه یک میانگین جهانی برای استفاده از کلمه ی کلیدی  2.45 درصد است استفاده نمایید. با این کار بهترین نتیجه را خواهید گرفت.
ولی من درصدی را برای اینکار قبول ندارم بارها اتفاق افتاده که از یک کلمه ی کلیدی درون متن بزرگ تنها دو سه بار پیدا شده است ولی با این حال بهترین نتیجه را گرفته است . بنابر این تحقیق و پژوهش قبل از استفاده از کلمه ی کلیدی مهمترین عامل می باشد. بنابراین خود را در استفاده کلمات کلیدی آزاد قرار دهید و به صورت طبیعی از آن استفاده نمایید.

CF | Content Freshness (طراوت محتوا)

یک جمله : هر چیز جدیدی مجذوب است و موضوعات جدید برای هر کسی قابل تشخیص است ! و انسان هر چبز را با توجه به خواست خود طراحی می کند بنابراین موتور جستجو نیز محتوای جدید را خوب می شناسد  .و از این رو عاشق محتوای با طراوت است . و این زمانی است که ما می کوییم چیز تازه ای است !
پس می توانید صفحات خود را هر روز به روز رسانی نمایید یا با ویرایش محتوا تا تغییر تاریخ محتوا و بروز رسانی آن مطمئنا تاثیر زیادی در رتبه بندی صفحه خواهد داشت.
با این حال گوگل چیزی به عنوان QDF (Query Deserved Fresearch) دارد که به نام پرس و جوی سزاور می باشد. که با انتشار یک مورد جدید و بروز رسانی مرتب آن می توانید با الگوریتم QDF گوگل بهترین نتیجه را دریافت نمایید.

ویدئو مارکتینگ : امروزه بازاریابی به وسیله ی ویدئو جزء تازه ترین روش ها برای جذب توجه بازدید کنندگان و برند سازی در دنیای مجازی می باشد. در این مقاله قصد داریم کمی بیشتر در مورد ویدئو مارکتینگ و مزیت های آن صحبت کنیم.

 

ویدئو مارکتینگ

با ما همراه باشید.

چرا ویدئو مارکتینگ ؟

اگر قصد افزایش فروش و برند سازی در وب سایتتان را دارید ، بهترین گزینه همین ویدئو مارکتینگ است. در تجارت امروز بحث بازار یابی با ویدئو بسیار داغ شده است و بسیاری از سایت های بزرگ از آن بهره می برند. تعداد کاربران اینترنتی روز به روز در حال افزایش می باشد. این کاربران دوست دارن به جای مطالعه ی متن های طولانی به یک ویدئو نگاه کنند و مطلب مورد علاقه اشان را از آن دریافت کنند. پس شما با استفاده از ویدئو در وب سایتتان می توانید مخاطبان بیشتری را جذب کنید.

مزیت های ویدئو مارکتینگ

تاثیر عالی ویدئو مارکتینگ در جامعه کاربری

طبق آمار ها از 600 سیستم بازاریابی های موفق در سال 2013 ، 93 درصد آن ها از ویدئو مارکتینگ بهره می بردند.

ارائه محتوای بیشتر در کم ترین زمان با ویدئو مارکتینگ

شما با استفاده از ویدئو مارکتینگ می توانید موجب صرفه جویی در زمان مخاطبانتان شوید. آن ها به جای وقت گذاشتن و مطالعه ی یک متن طولانی به یک ویدئو ی تصویری که بازده ی بیشتری نیز در یادگیری دارد نگاه می کنند. به طور میانگین می توان گفت هر یک دقیقه ویدئو معادل 1.8 میلیون کلمه در یک متن است.

تثبت موقعیت برند با ویدئو مارکتینگ

ویدئو مارکتینگ موجب می شود بازدید کنندگان وب سایت شما ، شما را بشناسند ، دوست داشته باشند و بیشتر اعتماد کنند. امروزه ویدئو ها طرفداران بیشتری نسبت به مقاله نویسی های گذشته دارند.

فروش بهتر با ویدئو مارکتینگ

ویدئو مارکتینگ می تواند در زمانی اندک محصولات شما را به بهترین شکل معرفی کند. شما می تواند در ویدئو هایتان ویژگی های خاص محصولاتتان را ذکر کنید و به سوالات احتمالی بازدید کنندگان پاسخ دهید. با این کار ها می توانید مشتریان بیشتری را برای خود جذب کنید.

بهینه سازی وب سایت با اصول صحیح ویدئو مارکتینگ

بزرگ ترین موتور جست و جوی ویدئویی پس از گوگل ، موتور جست و جوی یوتیوب می باشد. زمانی که شما ویدئویی را گوگل پیدا نکنید ، بدون شک به سراغ یوتیوب می روید. مزیت دیگری که شما از آپلود ویدئویتان در یوتیوب می توانید برخوردار شوید این است که موجب می شوید ویدئویتان در نتایج جست و جوی گوگل نیز قرار بگیرد. به علاوه با انتخاب کلمات کلیدی مناسب در تیتر ها و متا تگ هایتان موجب بهبود سئو سایت نیز می شوید.

عدم سرقت محتوا با استفاده از ویدئو مارکتینگ

گرچه اینترنت مکان بزرگی برای مطالب مختلف است ، اما شاید بسیار مشاهده کرده باشید که محتوای بعضی از سایت ها شبیه به یکدیگر هستند. در حقیقت سرقت محتوا از سایت های دیگر بسیار رایج شده است. ویدئو مارکتینگ می تواند موجب شود محتوای وب سایت شما به سرقت نرود. شاید رقبایتان ویدئو ی جدید ایجا کنند اما بدون شک نمی توانند از سبک شما استفاده کنند.

تا اینجا با مفهوم ویدئو مارکتینگ و مهم ترین مزیت های آن آشنا شدید. حال که به اهمیت استفاده از ویدئو در وب سایت هایتان پی بردید بهتر است با اصول استفاده از ویدئو در طراحی وب سایت هایتان نیز آشنا شوید. در ادامه مهم ترین روش ها و اصول استفاده از ویدئو در طراحی وب سایت را مطرح می کنیم.

اصول استفاده از ویدئو مارکینگ در طراحی وب سایت

این قواعد شامل مورد زیر می باشند:

تولید یک کلمه ی کلیدی در ویدئو مارکتینگ

با استتفاده از کلمه ی کلیدی وب ساییتان در عنوان ویدئو یکی از مهم ترین اصول سئو سایت را رعایت کرده اید. با این کار می شوید موتور های جست و جو مطالب شما را بهتر درک کنند.

استفاده از متن به همراه ویدئو در ویدئو مارکتینگ

نوشتن یک متن کوتاه با اصول سئو در صفحه ای که ویدئو قرار دارد ، موجب می شود رتبه ی شما در موتور های جست و جو بالاتر برود.

استفاده ی مناسب از کلمات کلیدی ویدئو در ویدئو مارکتینگ

کاربران زمانی که می خواهند یک ویدئو را جست و جو کنند ، معمولا کلمات کلیدی مربوط به آن را جست و جو می کنند. پس توصیه می کنیم کلمه ی کلیدی ویدئو را همه ی متا تگ ها استفاده کنید.

ارائه ی فید بک و ارسال نظر در ویدئو مارکتینگ

شما با ایجاد قسمت فید بک یا ارسال نظر بازدید کنندگان در ادامه ی ویدئو هایتان ، موجب ارتباط بیشتر مخاطبانتان می شوید. با به اشتراک گذاشتن ویدئو هایتان در شبکه های اجتماعی و سایت هایی مانند Vimeo ، Youtune و آپارات ، کاربران بیشتری را به سوی وب سایتتان هدایت کنید و ترافیک وب سایتتان را بالا ببرید.

استفاده از تصویر Thumbnail مناسب در ویدئو مارکتینگ

با استفاده از عکس Thumbnail مناسب برای ویدئو هایتان موجب می شوید ، کاربر بیشتر جذب ویدئوی شما بشود و تمایل بیشتری برای تماشای آن داشته باشد. ما به شما توصیه می کنیم تصویری را برای نمایش ویدئویتان انتخاب کنید که جذاب باشد و مرتبط با مفهوم ویدئو باشد.

استفاده از RSS در ویدئو مارکتینگ

امروزه کابران علاقه دارند یک RSS برای اطلاعات مورد علاقه اشان داشته باشند. زمانی که شما در صفحه ویدئو هایتان کلید RSS را قرار می دهید باعث می شوید که بازدید کننده ویدئو ی شما را به RSS خودش اضافه کند و در زمانی دیگر آن را ببیند.

ارسال چندین ویدئو به جای یک ویدئو در ویدئو مارکتینگ

در ویدئو مارکتینگ امروز استفاده از یک ویدئو کافی نیست. زیرا کاربران با دیدن یکی از ویدئو های شما دوست دارند ، ویدئو های دیگر را نیز ببینند. اما اگر ویدئوی دیگری وجود نداشته باشد ممکن است از سایت شما خارج شوند.

اکنون که با ویدئو مارکتینگ و اصول آن در طراحی سایت و سئو آشنا شدید ، امکان دارد زمانی در صفحات اول نتایج موتور های جست و جو قرار بگیرید. تیم اینتن با ارائه ی بهترین راه حل ها در زمینه ی تجارت الکترونیک و بازاریابی الکترونیکی می تواند به شما در این مسیر یاری کند و موجب کسب و کار موفق تر و جذب کاربران و درآمد بیشتر برای شما بشود.
با اینتن به روز باشید.

منبع: طراحی سایت وب نوش