راهنمای دریافت نماد الکترونیک | enamad : طراحی سایت وب نوش  مشاوره رایگان برای دریافت نماد الکترونیک  همچنین مشاوره افزایش فروش اینترنتی ارائه می کند . ما می توانیم تمام مراحل دریافت نماد الکترونیک برای و سایت شما را انجام دهیم برای مشاوره در رابطه با افزایش فروش و بازاریابی اینترنتی  می توانید با ما تماس بگیرید : ۰۲۱۶۶۵۱۵۰۸۸

 

راهنمای دریافت نماد الکترونیک
امروزه یکی از مهمترین مسائل بعد از طراحی سایت فروشگاهی یا وب سایت هایی که درگاه بانکی دارند دریافت نماد اعتماد الکترونیکی یاهمان نماد الکترونیک (enamad) می باشد.

اما دلیل گرفتن نماد الکترونیک چیست ؟

توجه داشتخه باشید امنیت در فضای اینترنتی بسیار خائز اهمیت می باشد. لذا  برای اینکه کاربران  و مشتریان بتوانند به فروشگاه های اینترنتی و درگاه های اینترنتی اعتماد کنند برای صاحب هر وب سایت فروشگاهی ضروری است که اقدام به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی کند . تا با استفاده از آن به راحتی بتواند در گاه پرداخت بانکی فروشگاه اینترنتی خود را دریافت نماید .

آموزش گرفتن نماد اعتماد الکترونیکی (enamad )

نماد الکترونیکی برچسب دیجیتالی است که از طرف مرکز توسعه تجارت الکترونیک و زیر نظر وزارت صنعت و معدن برای وب سایت های فروشگاهی با قوانین و ضوابطی  معین ارائه می شود.

انواع نماد اعتماد الکترونیک (enamad)

بعد از طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت شرکتی می توانیم نماد اعتماد الکترونیک را به سه حالت زیر اخذ کنیم :

۱ – نماد اعتماد الکترونیک موقت

نماد اعتماد الکترونیکی موقت فقط برای سرعت بخشید به فرایند گرفتن نماد تعیین شده در این حالت بعد از طراحی سایت فروشگاهی ، حداقل فاکتورهای موجود در سایت فروشکاهی برای دریافت نماد بررسی می شود.

۲- نماد اعتماد الکترونیکی دائم تک ستاره

در این حالت وب سایت فروشگاهی بررسی می شود که باید در این مورد برخی از نکات موجود در طراحی کاملا مورد بررسی مرکز توسعه تجارت الکترونیک قرار بگیرد.

۳- نماد الکترونیک دو ستاره

برای دریافت این نوع نماد الکترونیک باید لایه امنیت ssl بر روی سایت نصب شود . بررسی های این نوع نماد الکترونیک نیز همانند نماد الکترونیک  تک ستاره می باشد.
بنا به گزارش پلیس فتا ، با وجود نماد الکترونیک  کلاه برداری های الکترونیکی به صورت قابل توجهی پایین آمده است. لذا کاربران با خیالی آسوده می توانند در سایت های فروشگاهی که این نماد را دارند خرید کنند .

نکات ایمنی قبل از خرید اینترنتی

هنوز راههای زیادی برای دور زدن نماد الکترونیک وجود دارد که نوعی از کلاه برداری اینترنتی می باشد در زیر به تعدادی از موارد ایمنی برای خرید اینترنتی اشاره می کنیم :

۱-    توجه داشته باشید نماد اعتماد الکترونیک باید قابل کلیک باشد که با کلیک بر روی آن اطلاعات شخص یا شرکت دریافت کننده نماد الکترونیک در آن قابل مشاهده می باشد. برخی از افراد فقط آرم این نماد را در سایت هود استفاده می کنند که فریب است .

۲-    قبل از پرداخت اینترنتی آدرس بالای سایت (url) را چک کنید این آدر باید متعلق به بانک باشد نه جای دیگری.

۳-    در صفحه پرداخت کد کپچا که برای تشخیص ربات است را رفرش نمایید در سایت های فیک و تقلبی این کد رفرش نمی شود.

شرکت  طراحی سایت ، سئو سایت و بهینه سازی سایت وب نوش به تمام مراحل و  قوانین دریافت نماد اعتماد الکترونیک  برای سایت های فروشگاهی و شرکتی می تواند این کار را بدون اینکه شما درگیر آن شوید در اسرع وقت برای شما انجام دهد.

وب نوش راهنما و مشاور ایده آل شماست برای دریافت نماد الکترونیک

افزایش فروش در فروشگاه های اینترنتی بعد از دریافت نماد الکترونیک

مشاوره بازاریابی اینترنتی وب نوش برای شما که تازه وب سایت فروشگاهی خود را طراحی کرده اید و قصد دریافت نماد اعتماد الکترونیک را دارید ایده هایی برتر دارد . می توانید با مشاوره وب نوس تماس بگیرید تا فروش شما در دنیای اینترنت بیشتر و بیشتر و بیشتر شود.

برای مشاوره با ما تماس بگیرید : ۰۲۱۶۶۵۱۵۰۸۸