طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی : امروزه در اینترنت با جستجو در موتورهای جستجو می توان نیازمندی های خود را یافت. موتورهای جستجو همواره نتایجی را به کاربران نشان می دهند که هر کدام خدماتی را ارائه می کنند ولی پراکندگی این نتایج و وب سایت های نشان داده شده توسط گوگل برای کاربران گاهی گیج کننده هست و کاربر بایستی برای هر یک از نیازمندی های خود چندین سایت مجزا را باز کند تا بلکه به نتیجه دلخواه برسد.

 

طراحی سایت آگهی


ایده ای که برای متمرکز کردن نیازمندی های کاربران در یک جا به ذهن صاحبان مشاغل رسیده است طراحی سایت آگهی است. یک سایت آگهی با توجه به مشخصه هایی که دارد می تواند تمام نیازمندی های یک کاربر سرگردان در اینترنت را یکجا به او بدهد و زمان زیادی را از او صرفه جویی کند.

در حقیقت سایت های آگهی توسط افراد مختلف راه اندازی می شوند تا بتوانند با جذب آگهی از صاحبان مشاغل، یک ارتباط موثر را بین تولید کنندگان، تامین کنندگان و یا خدمات دهندگان و کاربران نیازمند برقرار کنند. سیاست کاری و الگوی درآمدی هر سایت آگهی نیز توسط مدیران و صاحبان آن تنظیم می شود. شاید یک مدیر تمامی آگهی های سایت خود رایگان بپذیرد و تنها به تبلیغات بنری سایت خود توجه داشته و از آن کسب درآمد کند و یا اینکه یک مدیر دیگر موقعیت های مختلف وب سایت خود را مجزا از هم نموده و برای هر بخش یک تعرفه جداگانه ای را تعیین کند و اصولا در چنین سیاستی قسمت هایی از وب سایت که بیشتر در دیدرس کاربران هستند درآمد بیشتری را به صاحب سایت حواله خواهد نمود ولی تنها نکته ای که در تمام سایت های آگهی رعایت میشود، کسب درآمد از طریق سایت آگهی است.

طراحی سایت آگهی برای بهبود کسب و کار اینترنتی

اینترنت و فضای ایجاد شده برای کسب و کارهای اینترنتی یکی از بسترهای امروزی برای تبلیغات شرکت های تولیدی و یا خدماتی و یا اشخاص می باشد. بنابراین نگران نباشید اگر به دنبال طراحی سایت آگهی هستید شما فرصت مناسبی برای پولدار شدن را پیدا خواهید کرد به شرطی که برنامه خوبی برای سایت آگهی خود داشته باشید. این هنر شماست که چگونه می توانید سیل عظیم کاربران اینترنتی را به سمت سایت آگهی خود هدایت کنید و بازدیدهای خود را بالاتر ببرید. درست است که خیلی از عوامل در این مساله تاثیر خواهد داشت از جمله داشتن یک سایت آگهی کامل با گرافیک خوب و کاربرپسند ولی مدیریت خود شما نیز سهم مهمی را در آن خواهد داشت. بازدید بیشتر از سایت شما کارفرمایان و تامین کنندگان را راحت تر مجاب خواهد نمود که در سایت شما آگهی ثبت نموده و به حساب بانکی شما پول واریز کنند.
از زمانی که اولین سایت آگهی راه اندازی شده است استقبال کاربران از این وب سایت ها بسیار زیاد بوده و اصولا سایت های آگهی بازدیدهای روزانه زیادی را دارند که همین مساله باعث میشود شرکت هایی که شناخته نشده هستند و سایت آنها حتی در طول روز بازدید کننده ای ندارد مجبور شوند که با پرداخت هزینه به شما خدمات خود را در سایت آگهی شما تبلیغ کنند.

نمونه های موفق طراحی سایت آگهی

نمونه های موفق زیادی در زمینه سایت آگهی هم در دنیا و هم در ایران وجود دارد که می توان به سایت موفق دیوار و فعالیتش در ایران اشاره کرد. هرچند سایت دیوار یک کپی از ایده یک سایت آگهی خارجی است ولی دانش خوب و شناختشان از فضای فرهنگی و مجازی ایران و نیز وقت شناسی آنها در استارت همچین وب سایتی باعث شد که موفق عمل نمایند و با استفاده از خلا وجود همچنین سایت آگهی فارسی زبانی بتوانند بسیار موفق عمل نمایند و امروز به عنوان برترین سایت آگهی ایران خود را معرفی نمایند و به قول خودمان پولشان را از پارو بالا ببرند. ولی به یاد داشته باشید که موفقیت ادامه دار در کسب و کار اینترنتی در سایه خلاقیت مستمر و انتقال حس رضایتمندی به کاربران محقق می شود و شاید شما با یک ایده خلاقانه جدید در زمینه سایت آگهی بتوانید بیشترین حس رضایتمندی را به کاربران داده و خود را به عنوان رقیب به همه معرفی نمایید.

اگر شما نیز با الگوبرداری و یا فکر کردن به همچین وب سایتهایی به فکر طراحی سایت آگهی افتاده اید عجله نکنید. سعی کنید با فکر بیشتری اقدام کنید و تنها خواهان داشتن یک سایت آگهی نباشید. شما بایستی با بررسی نیازمندیهای کارفرمایان و کاربران بتوانید امکانات نرم افزاری سایت آگهی خود را پیش بینی کنید. به یاد داشته باشید که موفقیت یک سایت ارتباط مستقیمی با فکر قبل از طراحی آن و مدیریت بعد از طراحی دارد.

اگر تا کنون به این مساله که واقعا چه می خواهید فکر نکرده اید نگران نباشید. همکاران ما در وب نوش با مطالعه و بررسی طیف وسیعی از سایت های آگهی نیازمندی های یک سایت آگهی را سنجیده و یک نمونه کامل سایت آگهی را طراحی کرده اند که شما می توانید هم اکنون نسبت به سفارش و راه اندازی آن در کمترین زمان ممکن اقدام نمایید و در صورتی که مایل به ارتقا آن به بخشی از امکانات دلخواه و سفارشی خودتان هستید می توانید با ما تماس بگیرید و با مشورت کارشناسان ما نسبت به اعمال سلایق خود در این سایت آگهی اقدام نمایید. یادتان باشد سایت آگهی ما تمام سلایق و نیازهای شما را پوشش می دهد.

دسته بندی های منظم در طراحی سایت آگهی

یکی از نیازمندی های اصلی سایت آگهی دسته بندی های منظم داخل وب سایت است به صورتی که نرم افزار سایت باید بتواند دسته بند های مختلفی را بر اساس جنس محصول یا خدمات مثل دسته بندی جداگانه املاک، خودرو، خدمات نظافتی و ... داشته باشد. دسته بندی بر اساس مکان خدمات نیز جزو نیازهای اصلی یک سایت آگهی است. یک تبلیغ دهنده باید بتواند هنگام ثبت آگهی تبلیغاتی خود مکان خود را مشخص کند. هزینه دسته بندی مهم دیگر مطرح در این سایت ها می باشد چرا که کاربران به هنگام جستجو همواره دغدغه قیمت را دارند. در کنار همین مشخصه های پایه شما مشخصه های جزئی تر هر دسته بندی را نیز اعمال کنید.

مهم ترین نیاز در یک سایت آگهی برای استفاده راحت تر کاربران داشتن یک فیلتر جستجوی هوشمند و قدرتمند می باشد به طوری که کاربران بتوانند جستجوهای خود را محدودتر کنند تا بتوانند عین نیاز و یا موارد نزدیکتر به خواسته های خود را پیدا کنند.

سایت آگهی یکی از سایت های پرزحمت به وقت طراحی و برنامه نویسی است چرا که بخاطر ارائه سرویس های خاص ثبت و مدیریت آگهی بایستی تمام این نیازها برنامه نویسی شود تا سایت شما با دقت تمام کار کند. ولی همه این سختی و پیچیدگی تنها قدم اول از یک راه طولانی برای داشتن یک سایت آگهی موفق می باشد. داشتن یک سایت آگهی خوب مثل داشتن یک ماشین پرقدرت و سریع است که قرار آن با ان برانید و در پیست مسابقه بتازید. بنابراین شما نیز باید راننده خوبی باشید تا بتوانید پیروز شوید.

قدم دوم برای موفقیت شما جذب بازدیدکننده برای سایتتان و افزایش هر روزه آنهاست. راه کارهای متفاوتی برای این امر وجود دارد، راه کارهای تبلیغاتی متفاوتی که بسته به میزان هزینه، کاربران متفاوتی را به سمت سایت شما می کشاند ولی ما به شما خواهیم گفت که امروزه بهترین، مقرون به صرفه ترین و ماندگارترین اقدام برای افزایش بازدید یک سایت، سئو می باشد. در آینده ما با شما در مورد راه کارهای متفاوت سئو برای یک سایت آگهی سخن خواهیم گفت...