طراحی سایت وب نوش   | طراحی سایت   | طراحی وب سایت   | سئو سایت   | پشتیبانی سایت   

  • تهران - ستار خان تهران- خیابان شادمهر - نرسیده به تقاطع خوشرو
  • 66515088

طراحی سایت گالری

طراحي سايت گالري

بسياري از افرادي که داراي گالري تصاوير هستند شايد به اين فکر کرده باشند که بتوانند گالري تصاوير خود را از طريق اينترنت در دسترس عموم بگذارند تا مردم بتوانند عکس هايشان را ببينند. صاحبان اين گالري تصاوير بي شک دغدغه هاي بيشماري براي اينکار نيز داشته اند. اينکه شما بتوانيد گالري تان را در بهترين حالت ممکن به کاربران نشان دهيد مساله اي است که مشود با يک طراحي سايت گالري انجامش داد.

 

طراحی سایت گالری


ما وقتي صحبت از گالري تصاوير مي کنيم لزوما روي صحبت مان با عکاسان نيست، چرا که گالري عکس مي تواند شامل عکس هايي از يک بازيگر، خواننده، سفالگر و آثارش، مجسمه ساز و ... باشد. فارغ از اينکه عکس مربوط به چه چيز و يا چه کسي است ما همواره براي نشان دادن يک گالري در به ابزارش نياز داريم. در خانه شايد آلبوم ، در جامعه نمايشگاه و در فضاي اينترنت گالري مجازي که مي توان در قالب يک سايت گالري آن را طراحي کرد. ما در مورد طراحي سايت گالري با شما سخن مي گوييم.

طراحي سايت گالري مناسب چه کساني است؟

ما وقتي صحبت از گالري تصاوير ميکنيم ذهنمان بي شک به حرفه عکاسي معطوف مي شود. بله عکاسان بيشتر از هر کسي به طراحي سايت گالري نياز دارند. عکاساني که صبح تا شب دوربين به دست هستند و تصاوير همه جا را شات مي کنند دوست دارند که تصاويرشان را به ديد عموم بگذارند. براي اين طيف طراحي سايت گالري بهترين پيشنهاد براي حضور در اينترنت است.

طراحي سايت گالري را به افراد زير پيشنهاد مي کنيم

  • طراحي سايت گالري براي عکاسان صنعتي ، عکاسان و يا هر عکاسي که مي خواهد تصاويرش ديده شود
  • طراحي سايت گالري براي کساني که کار دکوراسيون انجام مي دهند.
  • طراحي سايت گالري مي تواند براي مدل ها و يا شرکت هاي مدلينگ مناسب باشد.
  • طراحي سايت گالري مي تواند به فروش بيشتر صنايع دستي کمک کند همانند سفالگري
  • طراحي سايت گالري مي تواند براي کساني که زيورآلات و جواهر توليد مي کنند مفيد باشد.

 

طراحی سایت

 

در طراحي سايت گالري چه نکاتي را بايد لحاظ کرد؟

در طراحي سايت گالري برخي نکات را بايستي رعايت کرد. در يک سايت گالري زيبايي قالب گرافيکي بايستي به صورت ويژه اي لحاظ شود هرچند از نکات ديگر طراحي سايت هم در اين مورد نبايد غافل شد. در زير عمده نکاتي که شما بايد در طراحي سايت گالري بدان توجه کنيد را آورده ايم.

طراحي زيباي گرافيک و سازگار با عکس ها و يا هنر

امکان درج عکس هاي زيبا و متن در قالب گرافيکي سايت

امکان امتيازدهي به عکس ها و يا درج نظر در عکس بوسيله دکمه هايي نظير مي پسندم

امکان ايجاد دسته بندي براي تصاوير

ايجاد خبرنامه در سايت و مديريت افراد علاقمند

امکان نمايش عکس ها و بزرگنمايي تصاوير

امکان نمايشگاه اتوماتيک تصاوير

امکان به اشتراک گذاري تصاوير توسط کاربران

و ....

نکاتي که ما در بالا براي طراحي سايت گالري پيشنهاد داديم نکات پايه است که سايت شما را براي مخاطبان بهتر مي کند. شايد شما نظري متفاوت از اين داشته باشيد و يا شايد امکانات بيشتر از اين را براي سايت تان در نظر گرفته باشيد. ولي رعايت موارد بالا جزو استاندارهايي است که ما بر اساس مطالعه بدست آورده ايم و در طراحي سايت گالري بيشتر سايت ها استفاده شده است.

طراحي سايت گالري به شما اين فرصت را مي دهد که همواره يک نمايشگاه آنلاين دائمي و 24 ساعته را براي تمام سال در اختيار داشته. به خاطر داشته باشيد که بيشتر و بهتر ديده شدن در تجارت باعث افزايش فروش و درآمد شما خواهد شد بنابراين اين صجبت ها را جدي بشماريد.

چگونه تعداد بازديدکنندگان از سايت گالري را بالا ببريم؟

هدف از طراحي سايت گالري بيشتر ديده شدن شما مي باشد. بنابراين پس از طراحي سايت شما نياز داريد که دست به اقداماتي بزنيد که ميزان بازديد کاربران از سايت شما را بالا ببرد. پيشنهادي که مي توان به شما داد بهينه سازي سايت براي موتورهاي جستجو مي باشد. بهينه سازي سايت براي موتورهاي جستجو در بين کاربران با اصطلاح سئو و يا سئو سايت شناخته مي شود. اگر شما جزو آن دسته از کاربران هستيد که اطلاعي از سئو سايت نداريد مي توانيد مقالات ما در سايت را بخوانيد.

سئو سايت گالري مي تواند به شما کمک کند تا بر اساس نياز و جستجوي کاربران، گوگل شما را به آنها پيشنهاد دهد. به عنوان مثال کاربران وقتي نياز به عکاسي صنعتي دارند اين کلمه را جستجو مي کنند. اين مهم است که پس از طراحي سايت گالري شما بتوانيد براي سايت تان بازديد بيشتري را جذب کنيد. با کمک سئو مي توانيد به اين هدف تان برسيد.

طراحي سايت گالري به صورت ريسپانسيو

حتما، حتما و حتما طراحي سايت گالري به صورت ريسپانسيو باشد. طراحي سايت ريسپانسيو براي گالري بدين دليل است که افراد براي ديدن عکس ها در اينترنت اکثرا با گوشي تلفن وارد مي شود چرا که برايشان راحت تر است. اين دليل روانشناسي دارد و بررسي آمارها نشان مي دهد که مردم براي ديدن تصاوير اينترنتي از گوشي استفاده مي کنند. طراحي سايت ريسپانسيو همانگونه که قبلا گفته ايم امکان نمايش سايت بر روي گوشي هاي هوشمند را بر اساس سايز صفحه نمايش هر گوشي فراهم مي آورد.