طراحی سایت کودکان : یکی از دغدغه های والدین همواره این بوده است که کودک خود را چگونه سرگرم کنند. یا اینکه قبل از ورود به مدرسه و یا کودکستان چه مطالب آموزشی و یا سرگرمی را برای ایشان در نظر بگیرند که در کنار پر کردن وقت کودک حاوی مطالب آموزشی و مفید باشد.

با توجه به اینکه والدین این روزها حضور بیشتری را در اینترنت دارند بنابراین دنبال همین نیازمندیها در اینترنت نیز می باشد. از اینرو اگر شما قصد سرمایه گذاری در فضای مجازی را دارید می توانید با طراحی سایت کودکان هم درآمد قابل توجهی را برای خود داشته باشید و هم یک کار فرهنگی انجام دهید.

در طراحی سایت برای رده سنی کودکان بسیاری از نیازها بایستی لحاظ شود تا این سایت بتواند برای کودکان و والدین آنها مفید باشد.

طراحی سایت کوکان

 

طراحی سایت کودکان همانند هر طراحی سایت دیگری تابع مشخصات و نیازهای خاصی است که باید رعایت شود.

یک نکته اصلی در طراحی سایت کودکان استفاده از رنگ های شاد و المان های مناسب است.

شما در طراحی سایت کودکان خودتان را به جای والدین کودکان بگذارید و تمام نیازهای آنها را در سایت لحاظ کنید. هر چند ما به شدت معتقدیم که برای یک طراحی سایت کودکان خوب بایستی از نظرات مشاورین کودک استفاده نمود تا یک سایت علمی و خوب داشت و بدین طریق بتوان والدین زیادی را برای بازدید از سایت جذب کرد.

این را بخاطر داشته باشید که شما از سایت کودکان خود می توانید به دو روش کسب درآمد داشته باشید. اول اینکه خودتان در سایتتان محصول بفروشید حالا این فروش می تواند هم مدیا باشد که پس از پرداخت هزینه دانلود نمایند و یا اینکه سایت پرباری را ایجاد نمایید که بواسطه بازدید بالا بتوانید تبلیغات برای سایت خود جذب نمایید.

ما در زیر شماتیک کلی از یک سایت کودک را برای شما ترسیم میکنیم، شما می توانید در طراحی سایت کودکان خود به موارد زیر دقت نمایید.

صفحه اصلی در طراحی سایت کودکان

بازدید کنندگان شما یا والدین به تنهایی هستند و یا والدین به همراه کودکان و یا کودکان به تنهایی. بنابراین سعی کنید در طراحی صفحه اول خود از رنگ های شاد استفاده نمایید و عکس های مورد استفاده جذاب و زیبا باشند. سعی کنید افکت های مناسبی را هم برای سایت خود در نظر بگیرید. یک اسلایدشو خوب می تواند در طراحی سایت کودکان شما بسیار مفید باشد.

دسته بندی ها در طراحی سایت کودکان

شما می توانید تمام خدمات و یا محصولات خود برای کودکان را مشخص نموده و دسته بندی های لازم را ایجاد نمایید. در زیر ما دسته بندی های پیشنهادی خودمان را برای شما لیست میکنیم

بازی و سرگرمی

بخشی است که شما می توانید برخی سرگرمی ها را برای کودکان در اینجا قرار دهید.

شعر و سرود

این بخش را یا به صورت فایل های متنی و یا صوتی و یا تصویری قرار دهید.

یکی بود و یکی نبود

در این بخش شما می توانید با قرار دادن قصه های کودکان والدین را برای خواندن آنها جذب کنید. یادتان باشد نظم در انتشار قصه ها باعث خواهد شد که والدین مرتب به سایت شما سر بزنند و همیشه با مطالب تازه روبرو شوند.

آلبوم عکس

آلبوم عکس شما هم میتواند شامل عکس های عمومی و متفرقه برای دیدن باشد. یک پیشنهاد خلاقانه برای طراحی سایت کودکان شما این است که یک آلبوم ویژه با افکت های خوب را بسازید و از والدین بخواهید که عکس فرزندانشان را در آنجا منتشر کنند و به آلبوم زیبای شما اضافه گردند. این ایده می تواند برای شما درآمدزا هم باشد.

دانستنی ها

با توجه به ذهن پرسشگر کودکان بخش دانستی ها یکی از بخش های پربازدید شما خواهد بود

فیلم و کارتن

شما مجبور هستید که در طراحی سایت خود این بخش را حتما اضافه کنید چون بچه ها عاشق کارتن و فیلم هستند. اینکه شما می خواهید فیلم ها را رایگان در اختیار والدین و یا بچه ها قرار دهید و یا هزینه دریافت کنید تصمیم با شماست. ولی ما پیشنهاد میکنیم که سایت خود را به فروشگاه اینترنتی هم مجهز کنید.

کتابخانه

شما می توانید کتاب هایی را برای دانلود و یا خرید والدین در این بخش قرار دهید.

عضویت

سعی کنید در طراحی سایت کودکان خود بخش عضویت را داشته باشید و اتفاقا نوع عضویت را برای والدین و یا کودکان تفکیک کنید. شما می توانید موارد دیگری غیر از اینها را نیز در طراحی سایت خود لحاظ کنید.

 

اگر تمایل به طراحی سایت کودکان دارید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر برای طراحی سایت کودکان با مشاوره طراحی سایت و سئو سایت وب نوش تماس بگیرد.

پشتیبانی سایت وب نوش برای پشتیبانی و امنیت وب سایت شما راهکارهای جدیدی را ارائه خواهد کرد .