طراحی سایت وب نوش   | طراحی سایت   | طراحی وب سایت   | سئو سایت   | پشتیبانی سایت   

  • تهران - ستار خان تهران- خیابان شادمهر - نرسیده به تقاطع خوشرو
  • 66515088

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی : در این بخش می خوام در مورد طراحی سایت پزشکی که امروزه نیاز مهمی برای اکثر پزشکان می باشد شرح مختصری را بدهم.

امروزه شغل پزشکی یکی از برترین شغل ها در ایران می باشد و تعداد پزشکان هم روز به روز در کشور افزایش می یابد . از این رو شناسایی پزشک نمونه و برتر برای مردم بسیار سخت شده است و تنها با یک معرفی ساده نمی توان به توانایی یک پزشک ایمان آورد. از این رو همچین تبلیغاتی را دیگر مریدم نمی پذیرند و به دنبال پزشکان خوب از طریق اینترنت می باشند .

 

طراحی سایت

 

اما بهترین راه معرفی پزشک در اینترنت چیست؟

دیگر پزشکان متخصص خوب می دانند که برای اینکه هموم مردم توانایی آنها را خوب بشناسند آن هم در فضای اینترنت نیازمند طراحی سایت پزشکی برای خود هستند. خب بدون بحث اضافی می خوام در ابتدا ویژگی های طراحی سایت پزشکی و هم چنین در ادامه مزایای طراحی سایت پزشکی را برایتان شرح دهم.

ویژگی های طراحی سایت پزشکی

1-      هر سایت پزشکی دارای بخشی است به نام معرفی پزشک متخصص : در این بخش متخصص بیو گرافی خود و هم چنین مدارک تحصیلی خود را به صورت گالری به نمایش می گذارد تا اعتماد مشتریان کاملا جلب شود.

2-      در طراحی سایت پزشکی مثل تمامی وب سایت های دیگر نیاز به اطلاعات تماس با مطب یا کلینیک پزشک می باشد: این بخش شامل اطلاعات تماس ، نقشه مطب ، آدرس دقیق کلینیک یا مطب متخصص و همچنین شماره های تماس برای مشاوره و ویزیت می باشد.

3-      بخش مهم دیگر بخش مقالات پزشکی است : در طراحی سایت پزشکی این مورد باید رعایت شود ( این بخش مهمترین بخش برای سئو سایت است )

4-      بخش مهم و کلیدی دیگر بخش نمونه فعالیت ها و خدمات متخصص می باشد که بیشتر مشتریان از این طریق برای ویزیت و مشاوره تماس می گیرند.

5-      بخش جذاب دیگر نیز گالری تصاویر می باشد که امروزه در اکثر طراحی سایت پزشکی دیده می شود که طراحی سایت وب نوش نیز این بخش را به بهترین صورت برای شما پزشکان عزیز پیاده می کند.

مزایای طراحی سایت پزشکی

1-معرفی پزشک در فضای بزرگ اینترنت

2-افزایش مشتری و در نتیجه بالا رفتن در آمد پزشک

3-اطلاع رسانی در فضای اینترنت برای عموم مردم زیاد می شود

4-رقابت با متخصصین دیگر و در نتیجه افزایش کیفیت خدمات پزشکی را به دنبال دارد.