طراحی سايت رستوران و کافی شاپ : اين روزها تقريبا تمام مشتريان رستوران ها و کافي شاپ ها گوشي به دست هستند و مدام در شبکه هاي اجتماعي پرسه مي زنند و مقداري از زمان هر روز خود را در اينترنت به وبگردي مشغول هستند. آنها بسياري از نيازهاي خود را از اينترنت جويا مي شوند و به دنبالش ميگردند.

گاهي براي خود ما پيش آمده است که بخواهيم يک رستوران و کافي شاپ با منوي خوب و قیمت مناسب پيدا کنيم تا بتوانيم در آن يک قرار دوستانه به صرف شام و يا نوشيدني داشته باشيم و سري به اينترنت زده باشيم تا اطلاعاتي در مورد محدوده مکاني و يا احيانا محيط آن رستوران و يا کافي شاپ ببينيم. مردم اين روزها دوست دارند تا منوهاي رستوران هاي مختلف را تجربه کنند و غذاهاي خوشمزه را با هزينه مناسب ميل نمايند.

 

طراحی سایت رستوران
اگر شما به عنوان يک مدير و صاحب رستوران هستيد، بي شک کارت ويزيت خود را پاي صندوق به مشتريانتان مي دهيد تا آنها را تشويق کنيد که مجددا به رستوران و يا کافي شاپ شما بيايند و يا آن را در اختيار افراد ديگر قرار دهند ولي شايد هيچ وقت کارت ويزيت شما داراي آدرس سايت رستوران نبوده باشد تا ايشان بتواند در نوبت هاي بعدي به سايت شما سر بزند و سرويس بگيرد.

ما به شما پيشنهاد ميکنيم که براي رستوران خود طراحي سايت انجام دهيد و اين امکان را براي مشتريانتان فراهم کنيد تا از راه دور نيز از شما سرويس بگيرند و يا با شما آشنا شوند. مطمئن باشيد طراحي سايت رستوران به برند سازي شما نيز کمک خواهد کرد. ما در اينجا از برخي مزاياي طراحي سايت رستوران و کافي شاپ براي صحبت ميکنيم و برخي نيازها در اين طراحي سايت را به شما مي گوييم.

برخي امکاناتي که شما بايد در طراحی سايت رستوران و کافي شاپ خود رعایت کنید به شرح زير است.

معرفي رستوران و کافي شاپ

سعي کنيد خودتان را در سايت تان کامل معرفي کنيد. تصوير مجوزها، گواهينامه ها و يا تاييديه ها و يا افتخارات خود را در سايت قرار دهيد.

منوهاي رستوران و کافي شاپ با درج قيمت

سعي کنيد منوهاي رستوران و کافي شاپ تان را در سايت قرار دهيد و قيمت هاي آنها را هم بروز نگه داريد. همانقدر که مشتريان به دنبال منوهاي کامل و با کيفيت هستند، قيمت نيز براي آنها مهم است.

گالري تصاوير در طراحي سايت رستوران و کافی شاپ

سعي کنيد در گالري تصاويرتان عکس هاي مناسب و خوب از محيط رستوران و کافي شاپ، از محيط آشپزخانه تان، غذاهايتان، ظروف و ميزها را قرار دهيد. مطمئن باشيد عکس هاي زيباتر مشتريان را براي انتخاب شما تشويق خواهد کرد.

امکان رزرو ميز در طراحي سايت رستوران و کافی شاپ

بخش رزرو ميز دو مزيت براي سايت رستوران و کافي شاپ شما دارد. اول اينکه به مشتري اين امکان را ميدهيد که ميز دلخواه خود را براي ساعت و روز مشخصي رزرو کند و از اين طريق هزينه آنرا پيشاپيش به شما پرداخت کند. دوم اينکه اينکار حس خوبي را به ايشان منتقل ميکند که براي وقت و برنامه ايشان اهميت قائل هستيد و باعث ميشود در مورد شما فکر خوب بکند.

بخش انتقادات و نظرات در طراحي سايت رستوران

در اين بخش به مشتري امکان انتقاد از خود را بدهيد. انتقاد و يا شکايت ايشان باعث بهبود عملکرد شما خواهد شد و شما با نظارت مشتريان مي توانيد بر امورات رستوران خود مسلط تر شويد. در ضمن اين مساله مشتري مداري است.

بخش تماس با ما

اطلاعات تماس، فرم تماس و نقشه موقعيت خود را در سايت قرار دهيد تا مشتريان بتوانند شما را پيدا کنند.

شما برای طراحی سایت رستوران و کافی شاپ خود هم اکنون می توانید با ما تماس بگیرید. ما بهترین پیشنهاد را از نظر گرافیک و امکانات به شما خواهیم داد.