طراحی سایت املاک  ,  طراحی وب سایت املاک : امروزه برای اینکه بخواهیم ملکی را بخریم یا اجاره کنیم اولین جایی که سراغش می رویم , اینترنت است و دنبال سایتی می گردیم که آگهی املاک برای فروش و اجاره را گذاشته اند .امروزه حتی افرادی که سررشته ای از جستجو در اینترنت ندارند هم از اطرافیان خود برای اینکار استفاده می کنند . تا بتوانند ملک مورد نظر خود را انتخاب و اجاره کنند یا بخرند.

طی سالهای اخیر خیلی از صاحبان املاک به خصوص قشر جوان که در این ار هستند به سراغ ما آمده اند و خواستار طراحی سایت املاک از ما شده اند.با تمام تفاسیر می توانیم بگوییم که امروزه به نظر می آید که وجود وب سایت برای هر املاک حتی اگر این املاک جزئی هم باشند نیازمند وب سایت هستند . در زیر امتیازات داشتن طراحی سایت املاک برای تمام املاکی های  را بیان می کنم .

 

طراحی سایت املاک

 

مزایای طراحی سایت املاک

  1. طراحی سایت املاک بزرگترین مزیتش بالا بردن سرعت انتخاب از طرف مشتری است . و نیاز زیادی به مشاوره ندارد . فرد با وارد شدن به  وب سایت املاک به راحتی در فایل های موجود می تواند بهترین مورد را برای خرید یا اجاره برگزیند .
  2. مزیت دیگر برای صاحب املاک این است که برای مشاوره که کار خسته کننده ای است زیاد وقت نمی گذارد.
  3. سومین مزیت این است که صاحب املاک می تواند به راحتی  جدید ترین فایل ها یا ملک های موجود را در وب سایت ارائه نماید . همچنین می تواند به راحتی مبالغ و … را برای فایل های دیگر ویرایش نماید .
  4. بزرگترین امتیاز برای صاحب املاک این است که مشتریان خود را حفظ کند و از طریق این مشتریان مشتری دیگری را نیز جذب نماید . رقابت بسیار شدید است در این مورد.

ویژگی های مهم در طراحی سایت املاک

  1. مهمترین چیزی که در طراحی سایت املاک باید در نظر داشت دسته بندی و جستجوی آنها می باشد . تا کاربر به راحتی در بین فایل ها جستجو کند و زیاد درگیر نشود.
  2. دومین چیز گرافیک عالی در طراحی سایت است .
  3. مورد بعدی هم مدیریت محتوای سایت است که باید به درستی فعال باشد و کار کند.
  4. صفحه وب درج ملک جدید نیز یکی از امتیازات برتر برای طراحی سایت املاک می باشد . که خود قابلیت های دیگری نیز دارد.
  5. مورد بسیار مهم دیگر هم اینه که در طراحی سایت املاک طراحی سایت ریسپانسیو برای همچین مواردی هست .
  6. می دانیم طراحی سایت املاک یک منبع برای جستجوی ملک و زمین می باشد . در فضای مجازی در این زمینه رقابت بسیار شدید است از این رو باید در طراحی سایت املاک دقت بالایی در سئو آن داشته باشیم . باید در طراحی اصول سئو سایت رو کاملا رعایت نماییم .