سئو سایت

سئو سایت , سئو ,seo سایت , افزایش رتبه گوگل, سئو وب سایت , بهینه سازی سایت : کسب رتبه های نخست در نتایج گوگل می تواند هر کسب و کاری را متحول کرده و شما می توانید از مرجعی به نام گوگل برای امر بازاریابی خود استفاده نمایید.

سئو

سئو

پروسه سئو سایت در وب نوش

ما در سئو سایت ملزم به رعایت ۸ گام اساسی هستیم که در اینجا مختصری درباره آن صحبت میکنیم

سئو on-page

سئوی on-page همانند زیرسازی و یا سفت کاری در کارهای ساختمانی است. شما اولین قدمی که بایستی در سئو سایت بدان بپردازید این است که سایت خود را به لحاظ ساختار درونی و کدنویسی مطابق با تحلیلگرها بهینه کنید تا موتورها به هنگام مراجعه خطایی را در سایت شما نیابند. بهینه سازی ابعاد و حجم تصاویر را نیز در این مرحله بایستی انجام دهید.

بهینه سازی صفحات برای کلمات کلیدی اصلی

صفحات وب سایت شما بر اساس محتوایی که دارند بایستی متاتگ و متاتگ دیسکریپشن مناسبی را نیز داشته باشند تا موتورها را راهنمایی کند. بایستی در این مرحله اینکار را انجام دهید.

ایجاد بک لینک

پس از انجام دو گام اول شما باید از سایت های مختلف برای سایت خود بک لینک ایجاد کنید. ایجاد بک لینک در حقیقت همانند صحبت کردن مردم درباره ما می باشد.

بهینه سازی محتوا

محتوای یک سایت همانند یک متن سخنرانی است. این محتوا بایستی بهینه باشد. بهینه بودن محتوا یعنی جمله بندی های صحیح با رعایت وزن کلمات کلیدی، استفاده از رنگ های مختلف برای جملات مختلف، بولد کردن کلمات برای نشان دادن اهمیت، استفاده از عکس ها و …

ارسال سایت به موتورهای جستجو

شما پس از راه اندازی سایت بایستی به موتور جستجو بگویید که من هستم تا شما ببیند، این کار در ادامه هم برای هر صفحه مجزا می تواند اتفاق بیفتد که زودتر دیده شود.

سئو off-page و گزارش گیری از وضعیت سئو

سئو off-page یکی از گام های مهم و اساسی در سئو سایت است. فعالیت در شبکه های مجازی و راه اندازی صفحات تجاری و اجتماعی سایت شما در این مرحله باید انجام گیرد. فعالیت مستمر در فروم ها نیز برای سئو off-page می باشد.

بررسی رتبه و ترافیک سایت

اکنون زمان آن رسیده است که شما وضعیت رتبه گوگل و یا هر موتورجستجوی دیگرتان را ببینید. اینکه شما چه تعداد بازدید کننده ای را جذب کرده اید باید به دقت بررسی شود.

کار سئو یک کار مداوم و تکراری است، یعنی شما همیشه در طول فرایند انجام سئو سایت نیاز دارید که هر کدام از این کارها را بارها و بارها و تا هر جایی که لازم است انجام دهید.

سئو وب سایت

سئو وب سایت

سئو , سئو سایت , seo سایت ,افزایش رتبه گوگل, سئو وب سایت , بهینه سازی سایت

مفهوم سئوسایت و بهینه سازی سایت

طراحی سایت قدم نخست برای وارد شدن در عرصه تجارت اینترنتی می باشد، چرا که اعتبار هر شرکت یا سازمانی که در اینترنت فعالیت می کند بدون شک، وب سایت آنها می باشد. اما در اینجا سوالی وجود دارد که می تواند برای همه پیش بیاید، سوالی که به عنوان دغدغه همه افراد و کارفرمایانی است که به دنبال طراحی سایت هستند.

آیا طراحی سایت به تنهایی برای رسیدن به اهداف تجارت الکترونیک کافی است؟

وجود یک وب سایت برای حضور در فضای مجازی و برای تجارت الکترونیک یقینا قدم لازم می باشد ولی به هیچ عنوان کافی نیست. ما پس از طراحی سایت کارهای لازم دیگری را بایستی انجام دهیم. یکی از همین کارهای مهم که بایستی بعد از طراحی سایت انجام داد سئو سایت و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می باشد.

سئو و بهینه سازی سایت مهمترین گام پس از طراحی سایت است

مفهوم سئو سایت چیست؟

سئو  (SEO) یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو امروزه یکی از مهمترین مسائل در هر کسب و کار اینترنتی می باشد. در کنار تمام کارهایی که شما می توانید برای سایت خودتان انجام دهید تا دیده شود، سئو سایت یکی از مهمترین آنهاست که شما می توانید آن را بر روی سایت خود انجام دهید. حال باید به چه صورت یک وب سایت را سئو کنیم، این سوالی است که شاید از خود بپرسید؟ ولی همین ابتدای کار بدانید که سئو سایت یک مقوله زمان بر و پیچیده هست.

معمولا برای سئو سایت فاکتورهای زیادی وجود دارد که با اعمال این فاکتورها می توان وب سایت را در جایگاه مناسبی در نتایج موتور جستجوگر قرار داد. هدف همه وب سایت ها قرار گرفتن در رتبه ی نخست است بنابراین رقابت در این زمینه بسیار سخت است. یکی از مزیت های بزرگ سئو افزایش تعداد مخاطبین وب سایت می باشد که از این طریق می توانید کسب و کار خود را گسترش دهید. با افزایش تعداد باز دیدکننده وب سایت می توانید بیشتر این مخاطبین را به عنوان مشتری دائمی خود جذب کنید، خدمات خود را ارائه دهید ، محصول خود را بقروشید ، اطلاعات مناسبی برای مخاطب دهید و…

سئو وب سایت

برای افزایش رتبه در گوگل ( سئو سایت )، وب سایت باید بهینه سازی شود که برای این امر فاکتورهای زیادی اعلام شده است (این فاکتورها برگرفته از طرز عملکرد موتور جستجوگر می باشد) ما برای سئو سایت تمامی این فاکتورها را برای وب سایت مد نظر مشخص کرده و وارد فاز اجرای سئو سایت خواهیم شد . مهمترین تفاوت سئو سایت توسط تیم ما ارائه راهکار اساسی و منطقی برای سئو سایت است .

پیاده سازی یک استراتژی مداوم، زیرکانه و سازگار با الگوریتم های گوگل برای سئو سایت مهمترین فاکتور در افزایش رتبه در گوگل  برای سایت مد نظر می باشد . ما برنامه های قدرتمندی را برای بالا بردن رتبه ی سایت شما داریم . باید بدانیم سئو و بهینه سازی کار فرد نیست و باید برای این کار تیمی قدرتمند تشکیل شود که سابقه ای متفاوت در این زمینه نسبت به بقیه دارند .

سئو سایت

روند سئو سایت ، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ، افزایش رتبه در گوگل

همه سخنانی که ما در بالا اشاره کردیم مباحث  و تعاریف عمومی از سئو سایت می باشد. بی شک اگر شما سئو سایت را به عنوان یک راهکار برای افزایش فروش اینترنتی خود و یا ارتباط بیشتر با مخاطبان شغل تان برگزیده اید تا کسب و کار خود را دچار تحول نمایید. این انتخاب و تصمیم اولین قدم است و شما باید باید برای این شروع و عملی کردن خواسته تان یک پلن کامل و یا همان استراتژی سئو سایت مناسبی را داشته باشید که شما را به هدفتان برساند.

تیم سئوی وب نوش در قالب کارهای زیر می تواند شما را تا مرحله تدوین استراتژی سئو سایت و سپس عملیاتی کردن خواسته تان همراهی کند.

مشاوره سئو

سئو سایت نیز همانند هر کاری نیاز به مشورت با متخصص این حوزه دارد. در پروسه مشاوره سئو ما طی یک جلسه صحبت های شما و خواسته ها و تمام دغدغه ها و هدفی را که در پیش رو دارید خواهیم شنید. ما به عنوان مشاور سئوالات خودمان را در خصوص خواست شما و انتظاراتتان از سئو سایت طرح کرده و پاسخ را خواهیم شنید. سپس تمام نیازهای شما را با نظرات کارشناسان خودمان جمع بندی خواهیم کرد.

seo سایت

seo سایت

بررسی و آنالیز وب سایت در کلمات کلیدی درخواستی

قدم دوم برای شروع هر کار سئو سایت، آشنایی با کلمات کلیدی آن حوزه و شغل است. ما باید بدانیم که محصولات شما چه نام تجاری و یا نام مصرفی را دارد و شما بایستی در این زمینه ما را راهنمایی کنید. ما کلمات کلیدی درخواستی شما را بررسی میکنیم و در این مرحله وظیفه ما بررسی و آنالیز وب سایت شماست تا بفهمیم که سایت شما نسبت به این کلمات کلیدی چقدر صفحات و محتوا را دارا می باشد و یا اینکه نگاه موتورهای جستجو به وب سایت شما چگونه است.

اعلام نتیجه و ارائه کلمات کلیدی پیشنهادی

ما کلمات کلیدی درخواستی شما را از منظر تحلیلگرهای مختلف بررسی می کنیم. برای کار سئو مهم این است که ما کلمه کلیدی را کار کنیم که کاربران شما و خدمات شما را با آن جستجو میکنند. در کنار اهمیت نام های تجاری و یا نام های مصرفی عمومی، در فضای اینترنت تنها کلمه کلیدی مهم است که توسط کاربران استفاده میشود که البته همیشه همان چیزی است که در بین مردم مصطلح است.

مشاوره سئو سایت و بهینه سازی وب سایت

تذکر مهم : به یاد داشته باشید که سئوکار ها همانقدر می توانند به شما کمک کنند همانقدر هم می توانند به شما آسیب بزنند. یک سئوکار مثل جراح بر روی سایت شما کار می کند که تجربه و تخصص همیشه مانع از بروز خطاست. ما می توانیم بهترین نتیجه را در این راه برای شما کسب کنیم.

سئو کلمات کلیدی سخت را از ما بخواهید
تجربه ما قدرتمندترین کلمات کلیدی است که توانسته ایم و می توانیم

ما تا اینجای کار در مورد ۲ مساله صحبت کردیم:

۱٫ لزوم انجام سئو سایت و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

۲٫ توامندیهای تیم سئو سایت وب نوش

ما با طرح مفهوم سئو سایت خواستیم تا شما اندکی با این نیاز و دانش روز آشنا کنیم ولی برای آنکه شما درک صحیح تر و کامل تری را نسبت به سئو سایت و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر داشته باشید بایستی یا نوشته های بیشتری را در این زمینه بخوانید و یا با یک متخصص مشورت کرده و سوالاتتان را بپرسید. ولی ما در ادامه سعی میکنیم برخی از مهمترین کارهایی را که در تدوین استراتژی سئو سایت مدنظر گرفته و با اولویت انجام می دهیم را به شما بگوییم.