خدمات طراحی سایت ، طراحی وب سایت و سئو | وب نوش  : طراحی سایت وب نوش متشکل از سه تیم حرفه ای طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی وب سایت و پشتیبانی سایت می باشد که تک تک افراد دارای تجربه ای طولانی در هر یک زمینه های بالا دارند . خدمات طراحی سایت وب نوش همیشه بر اساس استانداردهای روز دنیا و نیز تمام تکنولوژی های روز تغییر می کند و همیشه بروزترین خدمات را ارائه می دهیم در زیر به تمام روند های خدمات طراحی سایت وب نوش به صورت کامل اشاره ای می کنم .

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سئو سایت و طراحی سایت و پشتیبانی سایت با تیم حرفه ای وب نوش تماس بگیرید .

هر فردی یا شرکت یا سازمانی برای ورود به تجارت الکترونیک و کشب در امد از اینترنت برخی از کارها یی رو باید انجام دهد که داشتن وب سایت و برند در این زمینه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . چرا که وب سایت اعتماد هر نام تجاری برای فعالیت کسب در آمد در اینترنت می باشد. از این رو خدماتی را برخی از شرکت ها در زمینه تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی انجام می دهند که اهمش سه مرحله زیر می باشد . و بقیه فعالیت ها حول محور این سه مورد انجام می شود . فعالیت هایی از جمله بازاریابی شبکه های اجتماعی ، بازاریابی محتوا ، خرید و فروش در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، اینستاگرام و … می پردازیم به سه مرحله مهم برای کسب در آمد از اینترنت :

۱-    طراحی سایت
۲-    سئو و بهینه سازی وب سایت
۳-    پشتیبانی حرفه ای سایت

طراحی سایت ، طراحی وب سایت : وب نوش

اولین مرحله برای ورود به تجارت الکترونیک طراحی سایت می باشد . برای کسب اعتماد مشتریان شما باید وب سایتی داشته باشید . که از طریق آن بتوانید محصولات و ویزگی های آن را به نمایش بگذارید . اما آیا داشتن وب سایت به تنهایی اعتماد را به وجود می آورد ؟

در جواب سوال بالا باید توضیح دهم که چنین نیست و برای اینکه به یک وب سایت اعتماد کامل داشته باشیم باید نماد الکترونیک (نماد اعتماد) داشته باشد . داشتن این ویژگی اعتماد زیادی به کاربران وب سایت شما خواهد داد.  همچنین داشتن نماد ستاد ساماندهی پایکاههای اینترنتی نیز به این نشان می باشد که شما فعالیت قانونی انجام می دهید.

 

طراحی سایت

 

با تمام این تواصیف طراحی وب سایت قدم اول و مهم برای ورود به اینترنت و ایجاد شغل اینترنتی می باشد . اما برای طراحی سایت چه خدماتی ارائه می شود .

هر شرکت یا شخصی که طراحی سایت را انجام می دهد .بهترین روش های را مد نظر قرار می دهد و کار خود را انجام می دهد . می خواهم خدمات و امتیازاتی که طراحی سایت وب نوش ارائه می کند را برایتان شرح دهم :

خدمات طراحی سایت وب نوش

تیم طراحی سایت وب نوش تمامی وب سایت هایی که مشتریان از ما می خواهند بر روی سه سیستم مدیریت محتوا انجام می دهد .

۱-    سیستم مدیریت محتوای اختصاصی وب نوش
۲-    سیستم مدیریت محتوای جوملا
۳-    سیستم مدیریت محتوای وردپرس

بر اساس نیاز کاربران عزیز و درخواستی که از ما دارند ما طراحی سایت را بر روی هر یک از موارد بالا که قابل انجام است را ارائه می کنیم .

همانطور که می دانید سیستم های مدیرین محتوای وردپرس و جوملا با استفاده از زبان برنامه نویسی php طراحی شده اند و نیز تخصص ما هم روی زبان برنامه نویسی php می باشد . از این رو سیستم مدیرت محتوای اختصاصی خود را نیز با استفاده از php که دارای انعطافپذیری بالایی است تولید کرده ایم .

استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در طراحی سایت که تقریبا پایه و اساس برای طراحی سایت شده است از مهمترین ویژگی های طراحی سایت توسط وب نوش می باشد. تکنولوژی های مانند : ایجکس ، html5 ، css3 ، جی کوئری و بسیاری از سیستم های پیشرفته دیگر .

رعایت بهینه سازی کد های html وcss در نهایت دقت برای طراحی سایت انجام می شود .

طراحی سایت ریسپانسیو و کاملا سازگار با موبایل و تبلت پایه طراحی وب سایت در وب نوش می باشد.

برخی از امتیازاتی که تیم طراحی سایت وب نوش ارائه میکند:

۱-    طراحی سایت بر اساس اصول سئو و بهینه سازی وب سایت
۲-    طراحی سایت با کدهای کاملا بهینه ، آدرس های کاملا بهینه برای مرورگر های مختلف
۳-    استفاده از بهترین سرور ها برای نگهداری وب سایت
۴-    ارائه هاست cpanel و دایرکت ادمین (بر اساس خواست مشتری )
۵-    ارائه هاست رایگان بعد از طراحی سایت به مدت یک سال
۶-    آموزش کامل سیستم مدیریت محتوای وب سایت طراحی شده
۷-    آموزش دو ساعته تولید محتوا بر اساس اصول سئو سایت
۸-    مشاوره رایگان یک ساعته سئو و بهینه سازی وب سایت
۹-    پشتیبانی فنی بر اساس قرارداد منعقد شده به مدت یک سال رایگان
۱۰-    ایندکس اولیه وب سایت در نتایج جستجوی گوگل
۱۱-    وارد کردن محتوای اولیه سایت بر اساس اصول سئو سایت
۱۲-    و برخی از امتیازات دیگر که در حضور شما ارائه خواهد شد .

سئو سایت ، بهینه سازی وب سایت : وب نوش

بعد از طراحی سایت و وارد کردن تمام اطلاعات سایت مهمترین مسئله برای ورود به بازاریابی اینترنتی و شناخته شدن وب سایت افزایش بازدید سایت است . حال مسئله اینجاست که این کار به چه صورت باید انجام شود ؟

برای افزایش بازدید راه های زیادی وجود دارد که بهترین راه دیده شدن وب سایت در نتایج صفحه اول نتایج جستجوی گوگل یا هر موتور جستجوی دیگر است . حال چه کار کنیم که در نتایج صفحه اول گوگل دیده بشیم .؟

سئو یا بهینه سازی وب سایت این امکان را به شما خواهد داد که به راحتی از تمام رقبای خود پیشی بگیرید و در کلمات کلیدی وب ساتتان در نتایج بالای صفحه اول جستجوی گوگل قرار بگیرید .

 

سئو سایت

 

سئو : راهکاری است که رتبه کلمات کلیدی سایت شما را در نتایج جستجو بالا می برد .

تیم حرفه ای سئو سایت وب نوش متشکل از کارشناسان بازاریاب اینترنتی جهت تعیین کلمات کلیدی مهم و تجاری برای سایت ، کارشناسان حرفه ای بهینه سازی وب سایت از نظر سئو داخلی ، کارشناسان عالی رتبه در سئو خارجی و لینک سازی می باشد. لذا قدرت تیم طراحی سایت وب نوش را در سئو و بهینه سازی وب سایت تجربه خواهید کرد .

برخی از ویژگی های سئو سایت در وب نوش

تیم سئو وب نوش بر اساس آخرین تغییرات و تحولات الگوریتم های جستجوی گوگل و نیز آخرین تغییرات استاندارد ها و فاکتورهای سئو در جهان تمام فعالیت خود را انجام می دهد. لذا همیشه بروز و آماده می باشد.  استفاده از سئو محتوا با دقت در سئو محلی که امروزه مهمترین مسئله برای سئو کاران شده است اساس کار ما را تشکیل می دهد.

۱-    بهینه سازی محتوای وب سایت کاملا حرفه ای و بر اساس استاندارد های سئو محتوا
۲-    بهینه سازی url های سایت .
۳-    بهینه سازی چیدمان صفحه فرود کاربران
۴-    بهینه سازی تصاویر وب سایت
۵-    بهینه سازی گرافیک وب سایت
۶-    معرفی سایت به گوگل وب مستر برای روند درست سئو سایت
۷-    استفاده از ابزارهای نرم افزاری و وب سایت های حرفه ای بررسی سایت برای آنالیز سایت در مواقع لزوم
۸-    تعیین استراتژی برای روند انجام سئو
۹-    و برخی از فعالیت های مهم دیگر که طی پروژه می توانید شاهد آن باشید .

پشتیبانی سایت ، پشتیبانی وب سایت : وب نوش

سومین مرحله و شاید هم از نظر تیم تحقیقاتی وب نوش مهمترین مسئله در زمینه سایتداری و تجارت الکترونیک پشتیبانی و نگهداری وب سایت است . شاید در دید اول دو مرحله بالا اهمیت زیادی داشته باشند ولی باید توجه داشت که هر نوع گرافیک خاص و برتری هم برای وب سایت پیاده شود تا زمانی که در دید کاربر نیاید سود نخواهد داشت . لذا نیاز به سئو سایت و بهینه سازی دارد .

از طرف دیگر سئو کاری زمان بر و مستمر است این نیست که سایت را در نتایج برتر جستحو بیاریم و بگوییم که دیگر جایگاه شما امن است . به این نکته توجه داشته باشید که همه کسب و کارها دوست دارند در رتبه های بالا قرار بگیرند لذا مهمترین مسئله در سئو نگهداری و پشتیبانی از سئو سایت است . تا همیشه ماندگار شود .لذا تیم پشتیبانی سایت در وب نوش به صورت های زیر می تواند خدمات پشتیبانی سایت را برای شما ارئه کند :

۱-    پشتیبانی محتوایی
۲-    پشتیبانی فنی
۳-    پشتیبانی سئو سایت

 

پشتیبانی سایت

 

برخی از ویژگی های پشتیبانی سایت در وب نوش

۱-    استفاده از سرور قدرتمند فرانسه و آلمان برای نگهداری وب سایت
۲-    استفاده از سیستم بکابگیری پیشرفته
۳-    استفاده از فایروال سخت افزاری و نرم افزاری روی سرور
۴-    تضمین امنیت و نگهداری سایت
۵-    پشتیبانی محتوا بر اساس اصول سئو
۶-    بهبود جایگاه سایت در نتایج گوگل
۷-    افزایش رتبه کلمات کلیدی در نتایج جستجو
۸-    و …

برای آشنایی با تیم حرفه ای وب نوش می توانید با ما در تماس باشید . !

بهترین ها را با تیم طراحی ، سئو و پشتیبانی سایت وب نوش تجربه خواهید کرد .