بهبود جایگاه سایت در گوگل : چندین سال است که در دنیای اینترنت و رقابت بحث سئو سایت یا همان بهبود جایگاه سایت در گوگل و سایر موتورهای جستجو اهمیت بالایی پیدا کرده است . سئو سایت یا بهبود جایگاه سایت در گوگل از روشهای بازاریابی اینترنتی و افزایش بازدید سایت می باشد. توجه داشته باشید هرچه جایگاه سایت در کلمات کلیدی در نتایج جستجوی گوگل بالاتر باشد.مطمئنا کاربران بیشتری وارد وب شایت خواهند شد .

 

افزایش رتبه سایت در گوگل

 

برای بهبود جایگاه سایت در گوگل چه کار کنیم ؟

قبل از هر چیز باید با روشهای فعالیت در گوگل و سایر موتورهای جستجو و هم چنین الگوریتم های جستجوی سایت باید آشنایی داشته باشیم . توجه داشته باشید برای بهبود جایگاه سایت در گوگل نباید از روشهای غیر اصولی استفاده کنیم برخی از افراد برای اینکه بتوانند زودتر به نتیجه برسند برای بهبود جایگاه سایت در گوگل از روبات ها و … استفاده می کنند که در نتیجه توسط گوگل شناسایی و از نتایج حذف می شوند.
بعد از شناخت الگوریتم های گوگل باید به سراغ سئو سایت بروید . علم سئو را خوب یاد بگیرید تا بتوانید برای بهبود جایگاه سایت در گوگل یک استراتژی منظم پیاده نمایید .

سئو سایت وب نوش برای افرادی که خواهان یادگیری علم سئو هستند کلاس های آموزشی خصوصی برگذار می کند .

الگوریتم های رتبه بندی سایت در گوگل

توجه داشته باشید تمام الگوریتم های رتبه بندی سایت در نتایج جستوجو ی گوگل برای جلوگیری از نفوذها و سوء استفاده های غیر اصولی همیشه در حال تغییر و تحول می باشند و هر روز بروز رسانی می شوند . توجه داشته باشید این الگوریتم ها در امنیت کامل نگهداری می شوند و به هیچ وجه جزئیات آنها تا به حال منتشر نشده است .
بر اساس تجربه کارشناسان سئو سایت وب نوش بیش از ۱۹۰ فاکتور برای بهبود جایگاه سایت در گوگل  شناسایی شده است که در رتبه بندی سایت در نتایج جستجو بسیار تاثیر گذار هستند.

 

بهبود جایگاه سایت در گوگل

 عوامل موثر در بهبود جایگاه سایت در گوگل

فاکتورهای سئو سایت در چند گروه کلی زیر طبقه بندی می شوند .

۱-    کیفیت محتوای سایت و برورزرسانی محتوای سایت
۲-    لینک های با کیفیت از سایر سایت ها به وب سایت شما
۳-    نام دامنه ، رتبه دامنه ، عمر دامنه
۴-    انتخاب درست کلمات کلیدی سایت و ترکیب صحیح آنها
۵-    سرعت بالای سایت
۶-    حجم پایین وب سایت و کارایی
۷-    سرور و هاستینگ وب سایت
۸-    شبکه های اجتماعی و فعالیت موثر در آنها
۹-    ساختار قالب سایت
۱۰-    ساختار داخلی سایت
۱۱-    Seo_onpage
۱۲-    استراتژی مناسب سئو سایت برای بهبود جایگاه سایت در گوگل

افزایش رتبه سایت در گوگل

همان طور که در بالا نیز اشاره کردیم فاکتورهای زیادی برای بهبود جایگاه سایت در گوگل یا هما افزایش رتبه سایت در گوگل و جود دارد و لازم است تا تمام موارد بالا را برای کی وب سایت ریز به ریز با یک استراتژی مناسب انجام دهیم تا جایگاهی مناسب را کسب کنیم.

یک مرحله مهم برای استفاده بهتر از این فاکتور ها شناسایی رقیبان هستند .

توجه *

اگر به فکر این هستید یا ایده ای دارید که می خواهید با استفاده از طراحی سایت در فضای اینترنت برای خود کسب و کاری راه بندازید . در ابتدا بهترین روش این است که در رابطه با سئو سایت برنامه ای پیاده کنید . در ابتدا باید طراحی سایت بر اساس اصول سئو طراحی شده باشد.
اما اگر سایت دارید می توانید قبل از اقدام به هر کاری با مشاورین سئو سایت وب نوش برای آنالیز سایت خود کمک بگیرید . با شماره :۲۱۶۶۵۱۵۰۸۸  می توانید تماس بگیرید .
بعد از انجام تمام مراحل بالا یک استراتژی برای سایت برای بهبود جایگاه سایت در گوگل پیاده می شود .

توجه داشته باشید *

برای بهبود سئو سایت خود نیاز به صرف زمان می باشید پس هیچ عجله ای نکنید. سئو زمان بر است ولی نتیجه بخش و تاثیر گذار.